Klub Olimpijczyka przy ZSO1 w Terespolu
Strona G?ówna · Kategorie Newsów · Artyku?y · Forum · LinkiSeptember 23 2023 13:55:27
Nawigacja
Strona G?ówna
Kategorie Newsów
Artyku?y
Galeria
Forum
Linki
Kontakt
Szukaj

PKOL
ZSO1 Terespol
Ostatnie Artykuły
Pan Jan Wielki
ROK COUBERTINOWSKI 2013
MISTZOSTWA ?WIATA W ...
Od 2015 Igrzyska Eur...
Skrócone przepisy gr...
Użytkowników Online
Gości Online: 2
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 5
Nieaktywowany Użytkownik: 2
Najnowszy Użytkownik: Klaudia
Wątki na Forum
Najnowsze Tematy
Brak zawartości dla tego panelu
Najciekawsze Tematy
Brak zawartości dla tego panelu
Finał Powiatu Bialskiego w Piłce Nożnej Dziewcząt Licealiada
Komunikat Końcowy
Finał Powiatu Bialskiego w Piłce Nożnej Dziewcząt Licealiada
Terespol, 5.04.2023 r.

system gier: podział na pary: gry na krzyż dwa razy 10 min.

Kolejność rozgrywanych spotkań:
ALO Terespol – ZSCKR Leśna Podlaska – 2:4
LO Międzyrzec Podlaski – LO Wisznice – 0:2
Mecz o III m:
ALO Terespol – LO Międzyrzec Podlaski – 1:1 (1:2)
Mecz o I m:
LO Wisznice – ZSCKR Leśna Podlaska – 0:2
Kolejność miejsc:
I m – Leśna Podlaska – op. Renata Sikora. Skład drużyny: Justyna Barańska, Julia Danielewska, Małgorzata Dołęgowska, Weronika Gozdal, Wiktoria Grabowska, Dominika Jastrzębska, Anna Kożuchowska, Martyna Kudelska.
II m – LO Wisznice – Piotr Osipiuk
III m – LO Międzyrzec Podlaski – op. Kamil Korniluk
IV m – ALO Terespol – op. Roman Ferens
Zawody rejonowe w dniu 13.04.2023 r. w Białej Podlaskiej

cheba dnia April 06 2023 16:06:38 0 Komentarzy · 75 Czytań · Drukuj
Mistrzostwa szkoły w piłce nożnej chłopców
Mistrzostwa ALO w Piłce Nożnej Chłopców

Mecze zostały rozegrane w 2 grupach systemem „każdy z każdym”.
Wyniki I grupy:
III c – I b – 3:3
I b – III b – 8:2
III b – III c – 1:9
Wyniki II grupy:
III a – II a – 3:9
III a – I a – 3:4
I a – II a – 7:1
Mecz o III m:
I a- I b – 7:1
Mecz o I m:
II a – III c – 14:1
Ostateczna kolejność:
1 m. – II a (Michał Dekiert, Dawid Zub, Dawid Zasiuk, Krystian Myśliwiec, Mateusz Pastuszak, Karol Sawczuk, Przemek Grabiec)
2 m – III c
3 m – I a
4 m – I b
5 m – III a
6 m – III b


cheba dnia December 08 2022 09:28:00 0 Komentarzy · 140 Czytań · Drukuj
Udany start w Janowie
Udany start licealistów!
Bardzo udanie zaprezentowali się uczniowie Akademickiego Liceum Ogólnokształcącego w Terespolu podczas 26. Biegów Niepodległości w Janowie Podlaskim w dniu 10 listopada. Podopieczni Andrzeja Korbala zajęli wysokie miejsca w klasyfikacji indywidualnej: w kl I: 3m.- Jakub Zasiuk, w kl II i wyżej: 2m.- Kacper Machnowski, a 3m. - Karol Sawczuk. Jeszcze lepiej spisały się dziewczęta: 2m. – Iga Arseniuk, 3m. – Oliwia Tymon, 4m. – Marysia Michalczuk i 5m – Aleksandra Żukowska.
Gratulacje!

cheba dnia November 15 2022 11:11:15 0 Komentarzy · 158 Czytań · Drukuj
Tuż za podium
„Otarły się” o podium

W konsekwencji wygrania Sztafetowych Powiatowych Biegów Przełajowych dziewczęta z Akademickiego Liceum Ogólnokształcącego w Terespolu wystartowały w zawodach na szczeblu rejonu w Adamowie w dniu 13 października. Wygrały dziewczęta z IV LO Biała Podlaska przed I LO Biała Podlaska i ZS 2 Łuków. Na wysokim, czwartym miejscu rywalizację ukończyły podopieczne Andrzeja Korbala z ALO Terespol. Chociaż były momenty, że biegły na miejscu medalowym, to tym razem umiejętności wystarczyły „tylko” na miejsce tuż za podium. Gratulacje! Woli walki i determinacji nie zabrakło: Julii Kwiatkowskiej, Idze Arseniuk, Marysi Michalczuk, Aleksandrze Żukowskiej, Julii Dowhun i Oliwii Tymon.


cheba dnia October 22 2022 08:38:33 0 Komentarzy · 180 Czytań · Drukuj
Kolejny udany start dziewcząt z ALO!
Dobry start dziewcząt indywidualnie!

W dniu 6 października 2022 r. w Sworach odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Indywidualnych Biegach Przełajowych. Ponownie bardzo dobrze spisały się reprezentantki Akademickiego Liceum w Terespolu. Iga Arseniuk zajęła drugie miejsce, Aleksandra Żukowska trzecie, a Marysia Michalczuk trzecie. Gratulacje!

cheba dnia October 10 2022 11:42:21 0 Komentarzy · 186 Czytań · Drukuj
Nasze najlepsze w powiecie!
NAJLEPSZE W POWIECIE!
Finał Powiatu Bialskiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych dziewcząt i chłopców – Igrzyska Dzieci, Igrzyska Młodzieży Szkolnej, Licealiada, został rozegranY w dniu 04.10.2022 r. w Wisznicach. Świetnie spisały się dziewczęta z Akademickiego Liceum Ogólnokształcącego w Terespolu. Podopieczne Andrzeja Korbala wygrały! Biegały w następującym składzie: Julia Kwiatkowska, Iga Arseniuk, Marysia Michalczuk, Aleksandra Żukowska, Julia Dowhun, Oliwia Tymon.


Dziewczęta:
I m. Akademickie Liceum Ogólnokształcące w Terespolu
II m. Zespół Szkół w Małaszewiczach
III m. Zespół Szkół w Janowie Podlaskim
IV m. Liceum Ogólnokształcące w Wisznicach

Chłopcy :
I m. Zespół Szkół w Janowie Podlaskim
II m. Zespół Szkół w Małaszewiczach
III m. Akademickie Liceum Ogólnokształcące w Terespolu
IV m. Liceum Ogólnokształcące w Wisznicach
Chłopcy biegali w składzie: Jakub Zasiuk, Przemek Grabara, Alan Zielonka, Maciej Raszplewicz, Marek Maciuk, Jan Pietraszuk
Za pierwsze miejsca drużyny otrzymały Puchar Starosty Bialskiego, wszystkie drużyny otrzymały pamiątkowe dyplomy. Awans do rejonu po dwa zespoły w kategorii dziewcząt i chłopców. Gratulacje!

cheba dnia October 10 2022 11:41:00 0 Komentarzy · 183 Czytań · Drukuj
Europejski Tydzień Sportu 2022
Deszczowy Europejski Tydzień Sportu

Prawie 50 osób wzięło udział w Europejskim Tygodniu Sportu w Terespolu. Entuzjaści jazdy na rolkach reprezentowali Akademickie Liceum Ogólnokształcące i Szkołę podstawową nr 1. W dniu 30 września 2022 r. grupa rolkarzy przejechała 2 km na stadion miejski. Tam odbyły się zawody sportowe oraz przejazd malowniczymi alejkami Centrum Kultury i Rekreacji. Zwycięzcy zawodów otrzymali skromne nagrody, a wszyscy uczestnicy gadżety ufundowane przez PKOL w Warszawie. Wspólnie wróciliśmy tą samą trasą (2km) przed budynek ALO. Pomimo deszczowej pogody dopisały humory i kondycja! Organizatorem przedsięwzięcia był Klub Olimpijczyka oraz UKS „Młodzi” działający przy Akademickim Liceum Ogólnokształcącym w Terespolu.

cheba dnia September 30 2022 18:04:36 0 Komentarzy · 201 Czytań · Drukuj
Komunikat końcowy 30. Powiatowych Biegów Ulicznych
KOMUNIKAT KOŃCOWY XXX POWIATOWYCH BIEGÓW ULUCZNYCH
TERESPOL, DN. 20 WRZEŚNIA 2022 R.


cheba dnia September 21 2022 12:11:27 Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 325 Czytań · Drukuj
Deszczowe bieganie w obecności Luizy Złotkowskiej
Jubileuszowe bieganie w Terespolu
W dniu 20 września 2022 r. odbyły się 30. Powiatowe Biegi Uliczne im. Wincentego Kozłowskiego w Terespolu. Jak zawsze, otwarcie zawodów odbyło się zgodnie z ceremoniałem olimpijskim. Uczestnicy uczcili minutą ciszy pamięć śp. Wincentego Kozłowskiego, nauczyciela i wychowawcę wielu pokoleń terespolskiej młodzieży, a uczniowie złożyli kwiaty i zapalili znicze na Jego grobie. Odbyło się 13 biegów w różnych kategoriach wiekowych na dystansach dostosowanych do możliwości uczestników. Pomimo niesprzyjających warunków atmosferycznych, do mety dobiegło 338 osób. Tam, na najlepszych czekały dyplomy, medale i nagrody. Obecni byli przedstawiciele władz samorządowych oraz dyrektorzy miejscowych szkół. Jednak najważniejszym gościem tego dnia była dwukrotna medalistka olimpijska w łyżwiarstwie szybkim, Luiza Złotkowska. Brała udział w ceremonii otwarcia oraz nagradzała najlepszych. Rozdała mnóstwo autografów, pozowała do zdjęć, udzielała wywiadów i przeprowadziła mnóstwo rozmów. Kolejnym bardzo ważnym punktem było spotkanie naszego przesympatycznego gościa z uczniami SP nr 1 w Terespolu. Pani Luiza opowiedziała o początkach i przebiegu swojej kariery. Pokazała łyżwy na których się ścigała oraz medale olimpijskie. Zebrani obejrzeli film z igrzysk w Vancouver i Soczi, gdzie zdobywała medale. Ze swadą odpowiadała na pytania młodzieży. Podkreślała kilkakrotnie, że marzenia się spełniają! „Nie ważne jak daleko mieszkasz od stolicy, pozwól sobie zamarzyć, a potem realizować marzenia” - mówiła. Pięknie dziękujemy za obecność, życzliwość i do zobaczenia! Organizatorem wydarzenia był Klub Olimpijczyka przy ogromnym wsparciu młodzieży Akademickiego Liceum Ogólnokształcącego w Terespolu. Sponsorami byli: Urząd Miasta Terespol, Starostwo Powiatowe w Białej Podlaskiej, Kwiaciarnia Stokrotka Stanisławy Dac oraz Polska Federacja Podnoszenia Ciężarów Masters.

Zdjęcia w galerii oraz na stronie radia biper (dostępny jest już film!), gońca terespolskiego oraz stronie Polskie Komitetu Olimpijskiego: olimpijski.pl
Zapraszamy!


cheba dnia September 21 2022 12:06:28 0 Komentarzy · 258 Czytań · Drukuj
II Bieg im. gen. dyw. Franciszka Krajowskiego
II Bieg im. gen. dyw. Franciszka Krajowskiego
W niedzielę, w dniu 28 sierpnia 2022 r. na stadionie miejskim w Terespolu odbył się II Bieg im. gen. dyw. Franciszka Krajowskiego. Celem zawodów było: upamiętnienie postaci gen. dyw. Franciszka Krajowskiego, upowszechnianie biegania jako najprostszej formy ruchu oraz promocja miasta Terespol.

Wystartowało ponad 80 zawodników. Pomimo wysokiej temperatury i bezwietrznej pogody, wszyscy ukończyli bieg. W nagrodę, każdy z uczestników na mecie otrzymał pamiątkowy medal oraz kubek. Organizatorem wydarzenia był Klub Olimpijczyka działający przy Akademickim Liceum Ogólnokształcącym w Terespolu we współpracy z Urzędem Miasta i Miejskim Ośrodkiem Kultury. Honorowym patronatem imprezę objęli: Wojewoda Lubelski – Lech Sprawka i Marszałek Woj. Lubelskiego – Jarosław Stawiarski. Wśród dzieci pierwsi finiszowali: Daniel Szczygieł - chłopcy i Daria Jaszczyk - dziewczęta. Sandra Kowalska (kobiety) i Jakub Kosior (mężczyźni) byli najlepsi wśród dorosłych.
Organizatorzy gratulują uczestnikom doskonałej kondycji i zapraszają za rok!

Zdjęcia w galerii

cheba dnia August 28 2022 16:44:34 0 Komentarzy · 202 Czytań · Drukuj
19.OLimpiada Przedszkolaka
19. Olimpiada Przedszkolaka w Terespolu

Po dwuletniej przerwie, 9 czerwca 2022 r. w parku przyszkolnym w Terespolu odbyła się 19. edycja święta najmłodszych sportowców. Organizatorami wydarzenia był Klub Olimpijczyka działający przy Akademickim Liceum Ogólnokształcącym. Olimpiada Przedszkolaka odbywa się w Terespolu od 2002 roku. Bierze w niej udział około 150 dzieci w formie rekreacyjnej, bez rywalizacji. W przygotowaniu i przeprowadzeniu imprezy angażuje się młodzież liceum. Wspólnie opracowujemy ok. 20 konkurencji, tak dopasowanych do wieku i możliwości, by można było je wykorzystać w codziennej zabawie, na podwórku z rówieśnikami, czy rodzicami. Wykorzystane podczas imprezy przybory są nieskomplikowane i stanowią podpowiedź, jak można je zastosować do zabawy w różnych warunkach. Każde dziecko otrzymuje dyplom, a Przedszkole cenny upominek. Przepiękne dyplomy wyłonione są w konkursie skierowanym do licealistów. Celem przedsięwzięcia jest promocja aktywnego spędzania wolnego czasu, popularyzacja zabaw i gier, a przede wszystkim wdrażanie dzieci do całożyciowej aktywności ruchowej i krzewienie idei olimpijskiej oraz sprzeciw przeciwko agresji i przemocy. Otwarcie 19. Olimpiady Przedszkolaka odbyło się zgodnie z ceremoniałem olimpijskim. Obecni byli dyrektorzy placówek oświatowych oraz burmistrz miasta Terespol. Zabawa rozpoczęła się wspólną rozgrzewką przedszkolaków przy muzyce z uczniami. Organizatorzy zaproponowali 20 konkurencji. Wszystkie dzieci świetnie się bawiły. Podchodziły do każdego zadania i z zaangażowaniem godnym sportowca je wykonywały. Nie było rzeczy trudnych, a w sytuacji kryzysowej dzieci otrzymywały dyskretną pomoc młodzieży. Sponsorem dyplomów oraz nagród był Urząd Miasta w Terespolu.


cheba dnia June 09 2022 13:35:52 0 Komentarzy · 262 Czytań · Drukuj
Strona 3 z 41 < 1 2 3 4 5 6 > >>
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Ankieta dla Użytkowników
Brak zawartości dla tego panelu
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

Brak postów.
Copyright © 2008 by patryk18duch