Klub Olimpijczyka przy ZSO1 w Terespolu
Strona G?ówna · Kategorie Newsów · Artyku?y · Forum · LinkiMay 29 2024 22:35:51
Nawigacja
Strona G?ówna
Kategorie Newsów
Artyku?y
Galeria
Forum
Linki
Kontakt
Szukaj

PKOL
ZSO1 Terespol
Ostatnie Artykuły
MISTZOSTWA ŚWIATA W ...
Zimowe Igrzyska Olim...
Letnie Igrzyska Olim...
MISTRZOSTWA EUROPY W...
Olipijczycy zamordow...
Użytkowników Online
Gości Online: 3
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 5
Nieaktywowany Użytkownik: 2
Najnowszy Użytkownik: Klaudia
Wątki na Forum
Najnowsze Tematy
Brak zawartości dla tego panelu
Najciekawsze Tematy
Brak zawartości dla tego panelu
komunikat z 31 Powiatowych Biegów Ulicznych
IGRZYSKA DZIECI:
KL I – II SP DZIEWCZĘTA:

1. Kinga Powierza – Neple – 10pkt
2. Malwina Dzida – Swory – 9pkt
3. Nikola Szyc – Swory – 8pkt
4. Milena Hordeluk – Leśna Podl.- 7pkt
5. Antonina Woszkiel – Sławatycze – 6pkt
6. Julia Adamowska – Swory – 5pkt
7. Lena Kopiec – Janów Podl – 4pkt
8. Lilianna Stefaniuk – nr 3 Międzyrzec Podl – 3pkt
9. Nikola Królikowska – nr 3 Międzyrzec Podl – 2pkt
10. Aleksandra Olisiejuk – Janów Podl – 1pkt
11. Marcelina Naumiuk – Swory
12. Urszula Matejek – Swory
13. Lena Giereko – Swory
14. Róża Strycharz - Swory
KL I – II SP CHŁOPCY:
1. Antoni Szewczuk – Janów Podl. – 10 pkt
2. Gabrijel Czernij – Sławatycze – 9pkt
3. Adrian Parafiniuk – nr 3 Międzyrzec Podl. – 8pkt
4. Tobiasz Hodun – Swory – 7pkt
5. Maksymilian Antoniuk – nr 3 Międzyrzec Podl. – 6pkt
6. Wiktor Wronka – Swory – 5pkt
7. Paweł Baraniuk - Chotyłów – 4pkt
8. Maciej Lesiuk – Chotyłów – 3pkt
9. Mieszko Wronka – Swory – 2pkt
10. Damian Dzida – Swory – 1pkt
11. Tomasz Widłak – Swory
12. Antoni Kasjaniuk – Swory
13. Jan Gołębiowski – nr 1 Terespol
14. Gabriel Daniluk – Swory
15. Jan Sakowicz –nr 3 Międzyrzec Podl
KL III – IV SP DZIEWCZĘTA:
1. Zofia Grochowska – Swory – 10pkt
2. Anastazja Wojsiat – Swory – 9pkt
3. Aleksandra Wakulewicz – Neple – 8pkt
4. Oliwia Świątkowska – Sławatycze – 7pkt
5. Zofia Naumiuk – Janów Podl – 6pkt
6. Michalina Włodarczyk – nr 3 Międzyrzec Podl – 5pkt
7. Alicja Powierza – Neple – 4pkt
8. Weronika Jabłońska – Łomazy – 3pkt
9. Maja Chalimoniuk – Piszczac – 2pkt
10. Aleksandra Duda – Małaszewicze – 1pkt
11. Amelia Szutko – Piszczac
12. Lena Plak – Połoski
13. Kinga Marczak – Dobryń D
14. Kamila Witek – Dobryń D
15. Julia Cichowska – Łomazy
16. Amelia Lewczuk – nr 1 Terespol
17. Martyna Czapska – nr 1 Terespol
18. Hanna Moroz – Małaszewicze
19. Emilia Czuchan – Janów Podl
20. Gromadzka Sylwia – Swory
21. Lena Kur – Swory
22. Magdalena Pilipczuk – Małaszewicze
23. Aleksandra Barańczuk – Swory
24. Maria Weresa – Swory
25. Martyna Dębowska – Swory
26. Zofia Mroczek – Małaszewicze
27. Hanna Kasjaniuk - Swory
KL III – IV SP CHŁOPCY:
1. Kacper Rudzki – nr 5 Biała Podl – 10pkt
2. Adam Chruściel – nr 3 Międzyrzec Podl – 9pkt
3. Paweł Kaczanowicz – Piszczac – 8pkt
4. Mateusz Szymanowski – nr 1 Terespol – 7pkt
5. Andrzej Talaczyński – Łomazy – 6pkt
6. Jakub Pawłowicz – Łomazy – 5pkt
7. Szymon Stawinoga – Wisznice – 4pkt
8. Kacper Wojsiat – Swory – 3pkt
9. Szymon Sobieszczuk – Małaszewicze – 2pkt
10. Filip Pacyna – Kobylany – 1pkt
11. Dominik Laszewski – Małaszewicze
12. Jan Łukijaniuk – Janów Podl
13. Jan Szut – nr 1 Terespol
14. Grzegorz Wachowicz – Sławatycze
15. Aleksander Wawryniuk – Janów Podl
16. Szymon Bury – Piszczac
17. Szymon Palec – nr 3 Międzyrzec Pod
18. Stanisław Mikiciuk – Swory
19. Artiom Oszmian – nr 3 Międzyrzec Podl
20. Wiktor Najman – nr 1 Terespol
21. Sebastian Jaros – Sosnówka
22. Wiktor Sawtyruk – Leśna Podl
23. Maciej Gromadzki – Swory
24. Maksymilian Sylwesiuk – Piszczac
25. Max Masiejuk – nr 3 Międzyrzec Podl
26. Wiktor Hryciuk - /????
27. Adam Sawczuk – Swory
28. Jakub Rafałko – nr 1 Terespol
29. Michał Jakuszko – nr 1 Terespol
30. Grzegorz Parafiniuk – Piszczac
31. Dawid Bażedajek – nr3 Międzyrzec Podl
32. Kacper Ślązak – Neple
33. Aleksander Karolczak – Dobryń D
34. Karol Sęczyk – Swory
35. Michał Sawczuk – Swory
36. Dominik Stupak - Sławatycze
KL V SP DZIEWCZĘTA:
1. Nikola Zasiuk – nr 1 Terespol – 10pkt
2. Aleksandra Grochowska – Swory – 9pkt
3. Karolina Mikołajczuk – nr 1 Terespol – 8pkt
4. Wiktoria Chruściel – nr 3 Międzyrzec Podl – 7pkt
5. Nikola Foryt – Leśna Podl – 6pkt
6. Maja Marczuk – Piszczac – 5pkt
7. Hanna Jakubiuk – Sosnówka – 4pkt
8. Klaudia Kocińska – nr 3 Międzyrzec Podl – 3pkt
9. Anna Gogacz – Neple – 2pkt
10. Roksana Prochera – nr 3 Międzyrzec Podl – 1pkt
11. Zuzanna Maroszczuk – nr 1 Terespol
12. Julia Bołba – nr 3 Międzyrzec Podl
13. Iga Czopińska – nr 3 Międzyrzec Podl
14. Julia Babicka – nr 3 Międzyrzec Podl
15. Pola Pocztarska – nr 3 Międzyrzec Podl
16. Julia Łukijaniuk – Janów Podl
17. Nadia Hunia – Janów Podl
18. Marta Idzikowska – nr 3 Międzyrzec Podl
19. Kamila Wróbel – nr 3 Międzyrzec Podl
20. Julia Jaszczyk – nr 1 Terespol
21. Alicja Kiereczyńska – nr 3 Międzyrzec Podl
22. Julia Weresa – nr 1 Terespol
23. Aurelia Zielińska – ZPO nr 1 Międzyrzec Podl
24. Lena Banach – nr 1 Terespol
25. Zuzanna Krystosik – ZPO nr 1 Międzyrzec Podl
26. Karolina Vorona- ZPO nr 1 Międzyrzec Podl
27. Oliwia Kasianiuk- ZPO nr 1 Miedzyrzec Podl
KL V SP CHŁOCY:
1. Adrian Ostapowicz – Łomazy – 10pkt
2. Dawid Bilicz – Janów Podl – 9pkt
3. Filip Marczuk – Janów Podl- 8pkt
4. Bartosz Chimicz – Piszczac – 7pkt
5. Jakub Korszeń – Łomazy – 6pkt
6. Filip Żuk – nr 1 Terespol – 5pkt
7. Marceli Hryciuk – Janów Podl – 4pkt
8. Marcel Łosicki – nr 3 Międzyrzec Podl – 3pkt
9. Mazurek Emil – ZPO nr 1 Międzyrzec Podl – 2pkt
10. Mikołaj Pietraszuk – nr 1 Terespol – 1pkt
11. Krzysztof Brela – nr 1 Terespol
12. Marcel Kurianiuk – ??????
13. Michał Bartczak – Janów Podl
14. Maciej Przyłucki – Łomazy
15. Jakub Gdula – Piszczac
16. Kacper Kuśmierczyk – Małaszewicze
17. Franciszek Kazimieruk – nr 3 Międzyrzec Podl
18. Mariusz Brzozowski – nr 3 Międzyrzec
19. Adrian Dzida – Swory
20. Kamil Mazurek – ZPO nr 1 Międzyrzec Podl
21. Filip Łukijaniuk – Janów Podl
22. Tomasz Szulc – Piszczac
23. Kamil Adamowski - Swory
24. Przemysław Kalenik – ZPO nr 1 Międzyrzec Podl
25. Marcel Ciok – ZPO nr 1 Miedzyrzec Podl
26. Michał Chomicki – ZPO nr 1 Międzyrzec Podl
27. Bartosz Sawczuk – Kobylany
28. Gabriel Chutny – Swory
29. Wiktor Romaniuk - Swory
KL VI SP DZIEWCZĘTA:
1. Aniela Arseniuk- Chiluk – nr 1 Terespol – 10pkt
2. Milena Szustowicz – Sławatycze – 9pkt
3. Sandra Sławecka – Sławatycze – 8pkt
4. Kinga Zaśkiewicz – Leśna Podl – 7pkt
5. Aleksandra Karpysz – Wisznice – 6pkt
6. Zuzanna Przybylska – Janów Podl – 5pkt
7. Zuzanna Kurowska – Piszczac – 4pkt
8. Klara Mętrak – Piszczac – 3pkt
9. Anna Karpiuk – Wisznice – 2pkt
10. Klaudia Biełuszka – Wisznice – 1pkt
11. Patrycja Czopińska – nr 3 Międzyrzec Podl
12. Milena Pikuła – Piszczac
13. Katarzyna Zieleniak – Janów Podl
14. Martyna Makarewicz – Janów Podl
15. Julia Szostkiewicz – ZPO nr 1 Międzyrzec Podl
16. Monika Gaworska - ZPO nr 1 Międzyrzec Podl
17. Aleksandra Ksiniewicz – Janów Podl
18. Malwina Samociuk – Kobylany
19. Anna Nestoruk – nr 3 Międzyrzec Podl
20. Milena Sawczuk – Swory
21. Wiktoria Wysokińska – nr 3 Międzyrzec Podl
22. Karolina Ołtuszyk – nr 3 Międzyrzec Podl
KL VI SP CHŁOPCY:
1. Julian Mikulski – Leśna Podl – 10pkt
2. Filip Jańczuk – Janów Podl – 9pkt
3. Ernest Kamiński – Janów Podl – 8pkt
4. Kacper Świątkowski – Sławatycze – 7pkt
5. Franciszek Kondraciuk– Piszczac – 6pkt
6. Jakub Filipiuk - Leśna Podl – 5pkt
7. Wiktor Antonowicz – Kobylany – 4pkt
8. Eryk Steć – nr 1 Terespol – 3pkt
9. Jakub Borodiuk – Chotyłów – 2pkt
10. Rafał Badysiak – Połoski – 1pkt
11. Maksymilian Kuźnicki – nr 1 Terespol
12. Dominik Zając – Kobylany
13. Dawid Kovalov – nr 3 Międzyrzec Podl
14. Hubert Hubczuk – Piszczac
15. Antoni Gogacz – Neple
16. Jakub Kukawski – Dobryń D
17. Sebastian Semeniuk – nr 3 Międzyrzec Podl
18. Cezary Hryciuk – Janów Podl
19. Jakub Wawryszewicz – nr 1 Terespol
20. Jan Hawryluk – Leśna Podl
21. Oliwier Chutny – Swory
22. Bartosz Naumiuk – Małaszewicze
23. Aleksander Gryglas – Janów Podl
24. Igor Sacharuk – nr 1 Terespol
25. Patryk Wawryniuk – Janów Podl
26. Wojciech Siłaczuk – Swory
27. Filip Dmitrowicz - Swory
IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ:
KL VII – VIII DZIEWCZĘTA:

1. Magdalena Chustecka – Wisznice – 10pkt
2. Emilia Marczak – Dobryń D – 9pkt
3. Weronika Olichwiruk – Piszczac – 8pkt
4. Blanka Najdyhor – Piszczac – 7pkt
5. Lena Machnowska – nr 1 Terespol – 6pkt
6. Justyna Kaczanowicz – Piszczac – 5pkt
7. Dorota Jankowska – Kobylany – 4pkt
8. Eliza Parchac – nr 3 Międzyrzec Podl – 3pkt
9. Oliwia Gadasci – nr 3 Międzyrzec Podl – 2pkt
10. Lena Sucharzebska – Kobylany – 1pkt
11. Alina Pelekhaska – ZPO nr 1 Międzyrzec Podl
12. Gabryiela Wójcik – Połoski
13. Weronika Planka – Połoski
14. Edyta Radzikowska – nr 3 Międzyrzec Podl
15. Maja Daniluk – Janów Podl
16. Maja Mamruk – Janów Podl
17. Kamila Owerko – Janów Podl
18. Julia Nurzyńska – Janów Podl
19. Karolina Chlipalska – Janów Podl
20. Zuzanna Parafiniuk – nr 3 Międzyrzec Podl
21. Magdalena Matusiewicz – Swory
22. Karolina Grochowska – Swory
23. Zuzanna Jureczek – Janów Podl
KL VII – VIII CHŁOPCY:
1. Szymon Trzaskalski – nr 1 Terespol – 10pkt
2. Jukub Żukowski – Piszczac – 9pkt
3. Jakub Machnowski – nr 1 Terespol – 8pkt
4. Sebastian Krekora – Swory – 7pkt
5. Bartosz Bobruk – Sosnówka – 6pkt
6. Adrian Żmińczuk – Kobylany – 5pkt
7. Hubert Chamoniuk – Sosnówka – 4pkt
8. Daniel Szczygieł – nr 1 Terespol – 3pkt
9. Krzysztof Gołębiowski – nr 1 Terespol – 2pkt
10. Michał Baranowski – Swory – 1pkt
11. Dawid Jaszczuk – Swory
12. Daniel Wawrymiuk – Janów Podl
13. Jakub Szeląg – nr 1 Terespol
14. Szymon Najdyhor – Swory
15. Wiktor Pawluczuk – nr 1 Terespol
16. Maciej Chalimoniuk – Janów Podl
17. Igor Romaniuk – Janów Podl
18. Wojciech Jakimiak nr 1 Terespol
19. Fabian Dzida - Janów Podl
20. Błażej Oleszczuk – Janów Podl
21. Maksymilian Wysokiński – nr 3 Międzyrzec Pod
22. Paweł Michalski – Janów Podl
23. Filip Lubijewski – nr 3 Międzyrzec Podl
24. Adam Duda – Małaszewicze
25. Mateusz Laszewski – Małaszewicze
26. Bartłomiej Baczkura – Swory
27. Dominik Przybylski – Janów Podl
28. Maciej Parzyszek – nr 1 Terespol
29. Jakub Siłuszyk – nr 3 Międzyrzec Podl
30. Kacper Daniluk – Janów Podlida – Swory
LICEALIADA:
DZIEWCZĘTA KL I i WYŻEJ:

1. Klaudia Osipiuk – LO Wisznice – 10pkt
2. Laura Andrzejewicz – LO Wisznice – 9pkt
3. Anastasja Shinkova – ZS Janów Podl – 8pkt
4. Justyna Sacharczuk – LO Wisznice – 7pkt
5. Kinga Bogusz – ZS Małaszewicze – 6pkt
6. Maria Michalczuk – ALO Terespol – 5pkt
7. Aleksandra Zukowska – ALO Terespol – 4pkt
8. Karolina Łobacz – LO Wisznice – 3pkt
9. Anna Zając – ZS Janów Podl – 2pkt
10. Iza Jeleszuk – ZS Janów Podl – 1pkt
11. Karina Sukijan – ZS Janów Podl
12. Maria Juszczuk – ALO Terespol
13. Wiktoria Różycka – Jaroszuk – ZS Małaszewicze
14. Eliza Makoszka – ZS Małaszewicze
15. Julia Gnieciak – ALO Terespol
16. Wiktoria Lewska – ZS Janów Podl
17. Helena Wysokińska – ZS Małaszewicze
18. Maja Gregoruk – ALO Terespol
19. Julia Kwiatkowska – ALO Terespol
20. Amelka Sieczko – ZS Janów Podl
21. Maja Jabłońska – ZS Małaszewicze
22. Agata Panonka – ZS Małaszewicze
23. Julia Jakuszko – ALO TerespolDiana Drozd – ZS Janów Podl
24. Gabriela Domagała – ZS Janów Podl
25. Melania Hodun – ZS Janów Podl
26. Wiktoria Zając – ZSJanów Podl
27. Alina Bliźniuk – ZS Janów Podl
CHŁOPCY KL I:
1. Michał Różnowicz – LO Wisznice – 10pkt
2. Wiktor Bobrowski – ALO Terespol – 9pkt
3. Jakub Pajdosz – LO Wisznice – 8pkt
4. Mikołaj Abramowski – ZS Janów Podl – 7pkt
5. Piotr Stefaniuk – ALO Terespol – 6pkt
6. Patryk Guzrow – ZS Janów Podl – 5pkt
7. Dominik Węgiełek – ALO Terespol – 4pkt
8. Piotr Pelka – ZS Janów Podlaski – 3pkt
9. Paweł Stempniewski – ZS Małaszewicze – 2pkt
10. Paweł Zygmunt – ALO Terespol – 1pkt
11. Hubert Marczak – ZS Małaszewicze
12. Kevin Mollo - ZS Janów Podl
13. Szymon Tymicki – ZS Janów Podl
14. Maciuk Marek – ALO Terespol
15. Adam Ciapka – ALO Terespol
16. Sylwester Szymula – ZS Janów Podl
17. Jakub Sikora – ALO Terespol
18. Szymon Dębowski – ALO Terespol
CHŁOPCY KLII i wyżej:
1. Kacper Machnowski – ALO Terespol – 10pkt
2. Michał Dekiert – ALO Terespol – 9pkt
3. Bartek Mikołajczak – ZS Janów Podl – 8pkt
4. Mikołaj Lesik – ALO Terespol – 7pkt
5. Jakub Jureczek – ZS Janów Podl – 6pkt
6. Oskar Szymański – ZS Janów Podl – 5pkt
7. Krystian Seluk – ZS Janów Podl – 4pkt
8. Michał Nowicki – ALO Terespol – 3pkt
9. Karol Sawczuk –ALO Terespol – 2pkt
10. Szymon Pietrusik – ALO Terespol – 1pkt
11. Jarząbkowski Brajan – ZS Janów Podl
12. Dominik Kozaczuk – ZS Janów Podl
13. Maciej Raszplewicz – ALO Terespol
14. Dawid Zasiuk – ALO Terespol
15. Kacper Krzeczkowski – LO Wisznice
16. Filip Gładuniuk – ZS Janów Podl
17. Kacper Frończuk – LO Wisznice
18. Rafał Pietrusik – ALO Terespol
19. Kacper Czuchan – ZS Janów Podl
20. Krystian Rubach – ZS Małaszewicze
21. Kacper Wawryszewicz – ZS Małaszewicze
22. Wojtek Kowalczyk – ZS Janów Podl
23. Jakub Gryglas – ZS Janów Podl
24. Dawid Rybak – ZS Małaszewicze
25. Rafał Czech – ZS Małaszewicze
PUNKTACJA DRUŻYNOWA:
IGRZYSKA DZIECI:

1. SP. Swory - 68pkt
2. SP Janów Podlaski – 65 pkt
3. SP nr 3 Międzyrzec Podlaski – 47 pkt
4. SP Sławatycze – 46 pkt
5. SP nr 1 Terespol – 44 pkt
6. SP Leśna Podlaska – 35 pkt
7. SP Piszczac – 35 pkt
8. SP Łomazy – 30 pkt
9. SP Neple – 24 pkt
10. SP Wisznice – 13 pkt
11. SP Neple – 12 pkt
12. SP nr 5 Biała Podlaska – 10 pkt
13. SP Chotyłów – 9 pkt
14. SP Kobylany – 5 pkt
15. SP Sosnówka – 4 pkt
16. SP Małaszewicze – 3 pkt
17. ZPO nr 1 Międzyrzec Podlaski – 2 pkt
18. SP Połoski – 1pkt
IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ:
1. SP Piszczac i SP Terespol – 29pkt
2. SP Wisznice, SP Kobylany, SP Sosnówka – 10 pkt
3. SP Dobryń Duży – 9 pkt
4. SP Swory – 8 pkt
5. SP nr 3 Międzyrzec Podlaski – 5 pkt
LICEALIADA:
1. ALO Terespol – 61 pkt
2. ZS Janów Podlaski – 49 pkt
3. LO Wisznice – 47 pkt
4. ZS Małaszewicze – 8 pkt





cheba dnia September 21 2023 22:24:14 0 Komentarzy · 725 Czytań · Drukuj
Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Ankieta dla Użytkowników
Brak zawartości dla tego panelu
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

Brak postów.
Copyright © 2008 by patryk18duch