V Irena Samsung Women`s Run

przez | 28 czerwca, 2015

Wyjątkowe święto kobiecego sportu!

Tegoroczne lato, my kobiety, powitałyśmy w Warszawie w wyjątkowy sposób. 28 czerwca 2015 roku, w otoczeniu najbardziej urokliwych rejonów miasta, po raz kolejny przełamałyśmy stereotyp, że bieganie jest dla mężczyzn! Wspólnie z Ireną Szewińską pokazałyśmy, że kobiecość to nie tylko piękno, ale też aktywność i radość życia!

W V Samsung Irena Women`s Run wystartowało 3000 kobiet, niezależnie od wieku oraz aktualnej formy fizycznej, w tym dziewczyny z Terespola. Aktywne uczennice ZSO nr1 wraz z Renatą Nowicką i Krystyną Pucer: Patrycja Danieluk i Natalia Pietrusik. Startując z warszawskiej Agrykoli przebiegłyśmy 5-kilometrową, atestowaną trasę, prowadzącą m.in. przez Łazienki Królewskie oraz główne ulice Warszawy. Wzdłuż wymagającej trasy byłyśmy dopingowane i oklaskiwane przez licznie zgromadzonych kibiców. Biegłyśmy w jednakowych, twarzowych koszulkach.

Na mecie czekały na nas przepiękne medale. Całość bardzo sprawnie poprowadzili Piotr Dębowski i Przemysław Babiarz. Zawody wygrała Iwona Lewandowska, przed Sylwią Eidys – Tomaszewską i Ewą Chryścionko. Najlepszych nagradzała oczywiście sama „królowa sportu”, Irena Szewińska. Na wysokiej, 89 pozycji do mety dobiegła Renata Nowicka!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *