17.02.2011R – TERESPOL – MISTRZOSTWA POWIATU W PIŁCE KOSZYKOWEJ DZIEWCZĄT

przez | 21 lutego, 2011

17.02.2011R – TERESPOL – MISTRZOSTWA POWIATU W PIŁCE KOSZYKOWEJ DZIEWCZĄT
LO Terespol – ZSE Międzyrzec – 21:15
LO Międzyrzec – ZS Małaszewicze – 9:5

Mecz o trzecie miejsce:
ZSE Międzyrzec Podl. – ZS Małaszewicze – 22:28

Mecz o pierwsze miejsce:
LO Terespol – LO Międzyrzec Podl. – 20:11

Ostateczna kolejność:
I m – LO Terespol
II m – LO Międzyrzec Podlaski
III m – ZS Małaszewicze
IV m – ZSE Międzyrzec Podlaski

Powiat bialski w zawodach rejonowych w dniu 24.02 w Białej Podlaskiej reprezentować będą dziewczęta z LO Terespol w składzie:
Paulina Lewczuk, Aurelia Rossa, Marta Grom, Marzena Łuciuk, Magdalena Benich, Róża Pietraszuk, Michalina Postół, Renata Drążek, Justyna Gutko. Powodzenia!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *