Mistrzostwa Powiatu w Indywidualnym Tenisie Stołowym Terespol, 3.11.2011 r. – Terespol
Mistrzostwa Powiatu w Indywidualnym Tenisie StołowymTerespol, 3.11.2011 r. – TerespolW Terespolu rywalizowali uczniowie szkół ponadgimnazjalnych z powiatu bialskiego. Awans do rejonu wywalczyli: Magdalena Pińczuk – LO Międzyrzec, Paula Karpiuk – LO Wisznice, Aleksandra Gaszewska – LO Międzyrzec. Wśród chłopców najlepsi okazali się: Bartłomiej Jaszczuk – ZSE Międzyrzec, Paweł Woliński – ZSE Międzyrzec Podlaski i Mateusz… Czytaj dalej »