2009.04.18 – DNI OTWRTE LICEUM W TERESPOLU
DNI OTWRTE LICEUM W TERESPOLU Z tej okazji w Klubie Olimpijczyka została zaprezentowana wystawa „Dziewięćdziesiąt lat na Olimpijskim Szlaku” oraz wystawa osiągnięć sportowych uczniów terespolskiego liceum. Przybyli na dni otwarte gimnazjaliści mogli obejrzeć zdobyte przez naszych uczniów trofea, czyli puchary i dyplomy oraz obejrzeć kroniki sportowe (prowadzone od początku powstania szkoły!). Na korytarzu (w gablotach)… Czytaj dalej »