Aktywne ferie zimowe w Terespolu

przez | 29 stycznia, 2017

Śmigali na tafli

W tym roku niezwykle łaskawa aura pozwoliła przez całe ferie korzystać z jazdy na łyżwach w Terespolu. Dzięki inicjatywie i osobistemu zaangażowaniu pana Andrzeja Korbala przy ZSO nr 1 powstało lodowisko. Łyżwiarstwo, to sport, który zimą sprawdza się idealnie. Rozwija wszystkie partie mięśni i pozwala zgubić zbędne kilogramy. Pracuje bowiem całe ciało, minimalnie obciążając stawy. Korzystnie wpływa również na układ krążenia i poprawia równowagę, koncentrację, wycisza umysł i daje ogromną przyjemność. Na łyżwach można jeździć w każdym wieku. Doskonałym przykładem uczestnicy tej formy aktywności w Terespolu: jeździli przedszkolacy i dziadkowie, dzieci i dorośli. Często łyżwiarze dzielili tę przyjemność właśnie z bliskimi, przychodzili z rodziną lub przyjaciółmi, rozmawiali, pozostając w ciągłym ruchu. Cieszy nas duże zainteresowanie aktywnym spędzaniem czasu i to w każdym wieku. Śmiało można powiedzieć, że ta forma ruchu przypadła do gustu mieszkańcom Terespola! Świadczy o tym fakt, że „przewinęło się” na tafli lodowej ponad 400 osób! Trzeba zaznaczyć, że wstęp na lodowisko był całkowicie bezpłatny!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *