Klub Olimpijczyka przy ZSO1 w Terespolu
Strona G?ówna · Kategorie Newsów · Artyku?y · Forum · LinkiJuly 20 2024 09:06:44
Nawigacja
Strona G?ówna
Kategorie Newsów
Artyku?y
Galeria
Forum
Linki
Kontakt
Szukaj

PKOL
ZSO1 Terespol
Ostatnie Artykuły
MISTZOSTWA ŚWIATA W ...
Zimowe Igrzyska Olim...
Letnie Igrzyska Olim...
MISTRZOSTWA EUROPY W...
Olipijczycy zamordow...
Użytkowników Online
Gości Online: 4
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 5
Nieaktywowany Użytkownik: 2
Najnowszy Użytkownik: Klaudia
Wątki na Forum
Najnowsze Tematy
Brak zawartości dla tego panelu
Najciekawsze Tematy
Brak zawartości dla tego panelu
Komunikat KOńcowy 14. Katyńskich Powiatowych Biegów
Rocznik 2016 – 2015 dz
1. Wiktoria Knigawka – SP Chotyłów – 10pkt
2. Zofia Skrobulska – SP nr 9 Biała Podl. – 9pkt
3. Zofia Filipiuk – SP Styrzyniec – 8pkt
4. Paulina Bondzarzewska – SP Chotyłów – 7pkt
5. Zuzanna Służalec – SP nr 9 Biała Pdl – 6pkt
6. Aniela Siłakiewicz – SP Katolicka Biała Podl – 5pkt
7. Julia Adamowska – SP Swory – 4pkt
8. Michalina Marek – SP nr 1 Terespol – 3pkt
9. Wiktoria Król – SP nr 1 Terespol – 2pkt
10. Malwina Dzida – SP Swory – 1pkt
11. Amelia Krzempek – SP Styrzyniec
12. Alicja Bujwid – SP nr 1 Terespol
13. Klara Głowacka – SP Styrzyniec
14. Sara Maj – SP nr 1 Terespol
15. Maria Giereło – SP Swory
16. Marcelina Naumikuk – SP Swory
17. Nikola Królikowska – SP nr 3 Międzyrzec Podl
18. Lilianna Stefaniuk – SP nr 3 Międzyrzec Podl
19. Julita Kowaluk – SP nr 1 Terespol
20. Lena Giereło – SP Swory
21. Anastazja Olszewska – SP Swory
22. Róża Strycharz – SP Swory
23. Julia Domańska – SP Swory
24. Julia Terpiłowska – SP nr 1 Terespol
25. Milena Naumiuk – SP Swory
Rocznik 2016 – 2015 chł
1. Gabriel Czernij – SP Sławatycze – 10pkt
2. Samuel Chalimoniuk – SP Katolicka Biała Podl – 9pkt
3. Maksymilian Antoniuk – SP nr 3 Międzyrzec Podl – 8pkt
4. Piotr Filipiuk – SP Leśna Podl – 7pkt
5. Marcel Mikulski – SP Motwica – 6pkt
6. Wiktor Wronka – SP Swory – 5pkt
7. Maksymilian Matusiewicz – SP Katolicka Biała Podl – 4pkt
8. Maciej Lesiuk – SP Chotyłów – 3pkt
9. Maksymilian Tomczyk – SP Połoski - 2pkt
10. Szymon Aleksandrowicz – SP Katolicka Biała Podl – 1pkt
11. Damian Dzida – SP Swory
12. Mieszko Wronka – SP Swory
13. Szymon Hryciuk – SP nr 3 Międzyrzec Podl
14. Bartosz Idzikowski – SP nr 3 Międzyrzec Podl
15. Tobiasz Hodun – SP Swory
16. Antoni Kasjaniuk – SP Swory
17. Antoni Rytel – SP Styrzyniec
18. Tomasz Widłak – SP Swory
19. Jan Gołębiowski – SP nr 1 Terespol
20. Mikołaj Oksiejuk – SP nr 1 Terespol
21. Franek Gromada – SP nr 1 Terespol
22. Ignacy Matwiejuk – SP nr 1 Terespol
23. Bartłomiej Chodziński – SP nr 1 Terespol
24. Adrian Parafiniuk – SP nr 3 Międzyrzec Podl
25. Tymon Wojsiat – SP Swory
26. Kacper Kozłowski – SP nr 1 Terespol
27. Gabriel Daniluk – SP Swory
Rocznik 2014 – 2013 dz
1. Aleksandra Czyżak – SP Piszczac – 10pkt
2. Marcelina Lesiuk – SP Katolicka Biała Podl – 9pkt
3. Zuzanna Korpotyńska – SP nr 5 Biała Podl – 8pkt
4. Hanna Oniszczuk – SP nr 9 Biała Podl – 7pkt
5. Zofia Grochowska – Swory – 6pkt
6. Lidia Rogoźnicka – SP nr 9 Biała Podl – 5pkt
7. Anastazja Wojsiat – SP Swory – 4pkt
8. Oliwia Pietruczuk – SP Leśna Podl – 3pkt
9. Maja Chalimoniuk – SP Piszczac – 2pkt
10. Kinga Marczak – SP Dobryń D – 1pkt
11. Lena Plak – SP Połoski
12. Oliwia Świątkowska – SP Sławatycze
13. Hanna Pietruczuk – SP Piszczac
14. Amelia Jarocka – SP Chotyłów
15. Hanna Niewczas – SP Styrzyniec
16. Laura Skrzypczak – SP Katolicka Biała Podl
17. Marysia Steć – SP nr 1 Terespol
18. Aleksandra Chudzik – SP Swory
19. Ola Oniszczuk – SP Katolicka Biała Podl
20. Maja Sprycha – SP Katolicka Biała Podl
21. Kornelia Sawczuk – SP Swory
22. Anita Pakaluk – SP Wisznice
23. Zuzanna Kasjaniuk – SP Motwica
24. Maja Jarzyna – SP Wisznice
25. Maria Weresa – SP Swory
26. Kornelia Chalimoniuk – SP Swory
27. Liliana Maksymiuk – SP Katolicka Biała Podl
28. Martyna Dębowska – SP Swory
29. Lena Kur – SP Swory
Rocznik 2014 – 2013 chł
1. Kacper Rudzki – Sp nr 5 Biała Podl – 10 pkt
2. Adam Chruściel – SP nr 3 Międzyrzec – 9pkt
3. Oliwier Szyc – SP Katolicka Biała Podl – 8pkt
4. Dorian Pieczuajtis – SP nr 9 Biała Podl – 7pkt
5. Nikodem Chalimoniuk – SP Katolicka Biała Podl – 6pkt
6. Mateusz Szymanowski – Sp nr 1 Terespol – 5pkt
7. Szymon Bury – SP Piszczac – 4pkt
8. Miłosz Machnowski – SP nr 1 Terespol – 3pkt
9. Marcel Jakubiuk – SP Sosnówka – 2pkt
10. Wiktor Sawtyruk – SP Leśna Podl – 1pkt
11. Filip Pacyna – Kobylany
12. Eryk Pieczułaitis – SP nr 9 Biała Podl
13. Kacper Wojsiat – SP Swory
14. Karol Mironiuk – SP Katolicka Biała {Podl
15. Wiktor Najman – SP nr 1 Terespol
16. Szymon Stawinoga – SP Wisznice
17. Maksymilian Rytel – SP Styrzyniec
18. Stanisław Mikiciuk – SP Swory
19. Mikołaj Wertejuk – SP Wisznice
20. Artiom Oszmian – SP nr 3 Międzyrzec Podl
21. Jakub Śledź – SP nr 3 Międzyrzec Podl
22. Antoni Dąbrowski – SP Katolicka – Biała Podl
23. Szymon Palec – SP nr 3 Międzyrzec Podl
24. Kuba Olszanowski – SP Katolicka Biała Podl
25. Dominik Aleksander – SP nr 3 Międzyrzec Podl
26. Maksymilian Musiejuk – SP nr 3 Międzyrzec Podl
27. Artur Michalczuk – SP Swory
28. Adam Sawczuk – SP Swory
29. Szymon Jóźwiak – SP Swory
30. Jan Szut – SP nr 1 Terespol
31. Aleksander Tomczyk – SP Połoski
32. Szymon Rusinowski – SP Katolicka Biała Podl
33. Michał Sawczuk –n SP Swory
34. Bohdan Marukhenko – SP nr 3 Międzyrzec Podl.
Rocznik 2012 dz
1. Nikola Zasiuk – SP nr 1 Terespol – 10 pkt
2. Karolina Mikołajuk – SP nr 1 Terespol – 9pkt
3. Maja Marczuk – SP Piszczac – 8pkt
4. Aleksandra Birula – SP Katolicka Biała Podl – 7pkt
5. Wiktoria Chruściel – SP nr 3 Międzyrzec – 6pkt
6. Weronika Jaszczuk – SP Swory – 5pkt
7. Aleksandra Grochowska – SP Swory – 4pkt
8. Klaudia Kocińska – SP nr 3 Międzyrzec Podl – 3pkt
9. Julia Kurowska – SP nr 1 Terespol – 2pkt
10. Maria Antończuk – SP Kobylany – 1pkt
11. Zuzanna Nurzyńska – SP Katolicka Biała Podl
12. Pola Pocztarska – SP nr 3 Międzyrzec Podl
13. Lena Iwaniuk – SP nr 9 Biała Podl
14. Amelia Izdebska – SP Katolicka Biała |Podl
15. Alicja Kireczyńska – SP nr 3 Międzyrzec Podl
16. Alina Mikiciuk – SP Katolicka Biała Podl
17. Marta Idzikowska – SP nr 3 Międzyrzec Podl
18. Karolina Jeleszuk – SP nr 3 Międzyrzec Podl
19. Iga Czopińska – SP Międzyrzec Podl
20. Zuzanna Maroszczuk – SP nr 1 Terespol
21. Julia Bołba – SP nr 3 Międzurzec Podl
22. Kamila wróbel – SP nr 3 Międzyrzec Podl
23. Michalina Juchimiuk – SP Kobylany
24. Lena Banach – SP nr 1 Terespol
25. Elena Zykaua – SP nr 9 Biała Podl
26. Oliwia Olszanowska – SP Katolicka Biała Podl
27. Wioletta Hajbos – SP Katolicka Biała Podl
28. Julia Weresa – SP nr 1 Terespol
29. Pola Zaciura – SP nr 4 Biała Podl
30. Zuzanna Zubek – SP nr 9 Biała Podl
Rocznik 2012 chł
1. Ksawery Gąsiorowski – SP nr 5 Biała Podl – 10pkt
2. Bartosz Chimicz – SP Piszczac – 9pkt
3. Mikołaj Supeł – SP nr 5 Biała Podl – 8pkt
4. Piotr Sadowski – SP Chotyłów – 7pkt
5. Konstanty Chalimoniuk – SP Katolicka Biała Podl – 6pkt
6. Filip Maksymiuk – SP nr 5 Biała Podl – 5pkt
7. Kamil Sacharuk – SP nr 1 Terespol – 4pkt
8. Tomasz Szulc – SP Piszczac – 3pkt
9. Patryk Kopystyński – SP Piszczac – 2pkt
10. Adrian Dzida – Swory – 1pkt
11. Krzysztof Brela – SP nr 1 Terespol
12. Mikołaj Tymon – SP nr 1 Terespol
13. Wiktor Sochacki – SP Katolicka Biała Podl
14. Kamil Adamowski – SP Swory
15. Antoni Marczuk – SP Piszczac
16. Franek Kaźmieruk – SP nr 3 Międzyrzec Podl
17. Marcel Łosicki – SP nr 3 Międzyrzec Podl
18. Bartosz Brzozowski – SP nr 3 Międzyrzec Podl
19. Marcel Sobiszewski – SP nr 3 Międzyrzec Podl
20. Aleksander Służalec – SP nr 9 Biała Podl
21. Bartosz Sawczuk – SP Kobylany
22. Wojciech Seremak – SP nr 9 Biała Podl
23. Piotr Jaskólski – SP nr 9 Biała podl
24. Krzysztof Kwiatkowski – SP nr 1 Terespol
25. Mikołaj Pietraszuk – SP nr 1 Terespol
26. Gabriel Chutny – SP Swory
27. Marek Kwieciński – SP nr 1 Terespol
28. Oskar Wawryszuk – SP nr 1 Terespol
Rocznik 2011 dz
1.Aniela Arseniuk Chiluk – SP nr 1 Terespol – 10 pkt
2. Julia Michaluk – SP Leśna Podl – 9pkt
3. Kinga Zaśkiewicz – SP Leśna Podl – 8pkt
4. Nina Tymoszuk – SP nr 5 Biała Podl – 7pkt
5. Milena Szustowicz – SP Sławatycze – 6pkt
6. Klara Mestrak – SP Piszczac – 5pkt
7. Lena Stefaniuk – SP Chotyłów – 4pkt
8. Karolina Scecewicz – SP Piszczac – 3pkt
9. Sandra Sławecka – SP Sławatycze- 2pkt
10. Malwina Samociuk – SP Kobylany- 1pkt
11. Aleksandra Turska – SP Woskrzenice
12. Julia Siłaczuk – SP Swory
13. Lena Piwowar – SP nr 3 Międzyrzec Podl
14. Michalina Hodun – SP Swory
15. Wiktoria Pierepiekarz – SP Dobryń D
16. Milena Sawczuk – SP Swory
Rocznik 2011 chł
1. Julian Mikulski – SP Leśna Podl – 10 pkt
2. Franciszek Kondraciuk – SP Piszczac – 9pkt
3. Jakub Filipiuk – SP Leśna Podl – 8pkt
4. Wiktor Antonowicz – SP Kobylany – 7pkt
5. Jakub Borodiuk – SP Chotyłów – 6pkt
6. Eryk Steć – SP nr 1 Terespol – 5pkt
7. Szymon Józwuk – SP Sławatycze – 4pkt
8.Rafał Badysiak – SP Połoski – 3pkt
9. Kacper Świątkowski – SP Sławatycze – 2pkt
10. Marcin Krzyżanowski – SP Piszczac – 1pkt
11. Michał Matysiak – SP Chotyłów
12. Maksymilian Kuźnicki – SP nr 1 Terespol
13. Dominik Zając – SP Kobylany
14. Franciszek Kadłubowski – SP Piszczac
15. Aleks Waszczuk – SP nr 3 Międzyrzec Podl
16. Oliwier Chutny – SP Swory
17. Dawid Stasiewicz – SP nr 3 Międzyrzec Podl
18. Jakub Kukawski Dobryń D
19. Wojciech Siłaczuk – SP Swory
20. Igor Sacharuk – SP nr 1 Terespol
21. Marcin Olesiejuk – SP Swory
Rocznik 2010 – 2009 dz
1. Magdalena Chustecka – SP Wisznice – 10pkt
2. Lena Machnowska – SP nr 1 Terespol – 9pkt
3. Kaja Korpak – SP nr 9 Biała podl – 8pkt
4. Zuzanna Rudzka – SP nr 5 Biała Podl – 7pkt
5. Lilianna Rudzka – SP nr 5 Biała Podl – 6pkt
6. Lena Gdula – SP Piszczac – 5pkt
7. Helena Pajczuk – SP nr 9 Biała Podl – 4pkt
8. Dorota Jankowska – SP Kobylany - 3pkt
9. Gabriela Dębowska – SP nr 9 Biała Podl – 2pkt
10. Wiktoria Gręziak – SP Kobylany – 1pkt
11. Emilia Marczak – SP Dobryń D
12. Blanka Najdychor – SP Piszczac
13. ALicja Domańska – SP nr 3 Międzyrzec SP nr 1 Terespol
14. Iga Romowska – SP nr 3 Międzyrzec Podl
15. Anna Pogonowska – SP Piszczac
16. Amina Poholina – SP nr 3 Międzyrzec Podl
17. Magdalena Matusiewicz – SP Swory
18. Karolina Matacz – SP nr 3 Biała Podl
19. Blanka Gromadzka – SP Swory
20. Natalia Mycko – SP nr 1 Terespol
21. Weronika Plak – SP Połoski
22. Michalina Lubańska – ZSCKR Leśna Podl
23. Parafiniuk Zuzanna – SP nr 3 Międzyrzec Podl
24. Karolina Grochowska – SP Swory
25. Edyta Radzikowska – SP nr 3 Międzyrzec Podl
Rocznik 2010 – 2009 chł
1. Adrian Żmińczuk – SP Kobylany – 10 pkt
2. Kacper Denkiewicz – SP nr 9 Biała Podl – 9pkt
3. Arkadiusz Oniszczuk – SP nr 1 Terespol – 8pkt
4. Sebastian Krekora – SP Swory – 7pkt
5. Michał Baranowski – SP Swory – 6pkt
6. Szymon Najdyhor – SP Swory –5pkt
7. Igor Filipiuk – SP nr 9 Biała Podl – 4pkt
8. Bartosz Bobruk – SP Sosnówka – 3pkt
9. Pitr Trochym – SP Woskrzenice D – 2pkt
10. Jakub Machnowski – SP nr 1 Terespol – 1pkt
11. Dawid Sygeniewicz – SP nr 9 Biała Podl
12. Borys Filipiuk – SP nr 3 Międzyrzec Podl
13. Daniel Szczygieł SP nr 1 Terespol
14. Szymon Bandzerewicz – SP Wisznice
15. Jakub Szeląg – SP nr 1 Terespol
16. Kacper Chmielewski – SP nr 3 Międzyrzec Podl
17. Yehor Marukhenko – SP nr 3 Miedzyrzec Podl
18. Szymon Szpura – SP nr 3 Międzyrzec Podl
19. Wojciech Jakimiak – SP nr 1 Terespol
20. Fabian Dzida – SP Swory
21. Krzysztof Gołębiowski – SP nr 1 Terespol
22. Krystian Kociński SP nr 3 Międzyrzec Podl
23. Marcel Korpysz – SP Wisznice
24. Maciej Parzyszek – SP nr 1 Terespol
25. Jakub Pawłowicz – SP Wisznice
26. Paweł Hubczuk – SP Piszczac
27. Dawid Jaszczuk – SP Swory
28. Jakub Siłuszyk – SP nr 3 Międzyrzec Podl
29. Mateusz Bobruk – SP Motwica
30. Dawid Lipka – SP Połoski
31. Bartłomiej Baczkura – SP Swory
32. Maksymilian Wysokiński – SP nr 3 Międzyrzec Podl
33. Aleksander Łukaszuk – SP Piszczac
34. Przemysław Chudzik – SP Swory
35. Mateusz Czaeczko – SP Swory
36. Mikołaj Zaciura – SP nr 4 Biała Podl
Rocznik 2004 i młodsze dz
1. Maria Michalczuk – ALO Terespol – 10pkt
2. Oliwia Tymon – ALO Terespol – 9pkt
3. Karolina Łobacz – LO Wisznice – 8pkt
4. Zofia Sabat – ALO Terespol – 7pkt
5. Julia Dowhun – ALO Terespol – 6pkt
6. Wiktoria Tuszyńska – ZS Małaszewicze – 5pkt
7. Maja Jabłońska – ZS Małaszewicze – 4pkt
Rocznik 2008 chł
1. Wiktor Bobrowski – ALO Terespol – 10pkt
2. Michał Caban – ALO Terespol – 9pkt
3. Mikołaj Dac – ZS Małaszewicze – 8pkt
4. Kamil Kuźmiuk – ZS CKR Leśna Podl – 7pkt
5. Grzegorz Raczkowski - ZS CKR Leśna Podl – 6pkt
6. Paweł Zygmunt – ALO Terespol – 5pkt
7. Piotr Stefaniuk – ALO Terespol – 4pkt
8. Dominik Węgiełek – ALO Terespol – 3pkt
9. Gabriel Pańko – LO Wisznice – 2pkt
10. Adam Ciapka – ALO Terespol – 1pkt
Rocznik 2004 i wyżej chł
1. Sebastian Rogoźnicki – ZSZ nr 1 Biała Podl – 10 pkt
2. Marcin Kondraciuk – ZSZ nr 1 Biała Podl – 9pkt
3. Szymon Kowaluk – ZS Małaszewicze – 8pkt
4. Kacper Machnowski – ALO Terespol – 7pkt
5. Krystian Plażuk – ZSZ nr 1 Biała Podl – 6pkt
6. Łukasz Marecki – ZSZ nr 1 Biała Podl – 5pkt
7. Michał Dekiert – ALO Terespol - 4pkt
8. Szymon Pietrusik – ALO Terespol – 3pkt
9. Jakub Zasiuk – ZS Małaszewicze – 2pkt
10. Karol Sawczuk – ALO Terespol – 1pkt
11. Jakub Wawryszuk – ZS Małaszewicze
12. Kacper Kozioł – ZS CKR Leśna Podl
13. Maciej Raszplewicz – ALO Terespol
Punktacja Drużynowa:
Igrzyska dzieci:

1m – SP Piszczac – 59 pkt
2 m - SP Katolicka Biała Podlaska – 55pkt
3 m – SP nr 1 Terespol – 50 pkt
4 m – SP nr 5 Biała Podl – 47pkt
5 m – SP Leśna Podl – 46 pkt
6 m SP Chotyłów – 37 pkt
7 m – SP nr 9 Biała Podl – 35 pkt
8 m – SP Swory – 30 pkt
9 m – SP nr 3 Międzyrzec Podl – 26 pkt
10 m – SP Sławatycze – 24 pkt
11 m – SP Kobylany – 9 pkt
12 m – SP Styrzyniec – 8 pkt
13 m – SP Motwica – 6 pkt
14 m – SP Połoski – 5pkt
15 m – SP Sosnówka – 2pkt
16 m – SP Dobryń D – 1pkt
Igrzyska Młodzieży Szkolnej:
1 m – SP nr 1 Terespol – 27 pkt
2 m – SP nr 9 Biała Podl. , SP Swory – 18 pkt
4 m – SP Kobylany – 14 pkt
5 m – SP nr 5 Biała Podl. – 13 pkt
6 m – SP Wisznice – 10 pkt
7 m – SP Piszczac – 5 pkt
8 m – SP Sosnówka – 3 pkt
9 m – SP Woskrzenice – 2pkt
Licealiada:
1 m – ALO Terespol – 79 pkt
2 m – ZSZ nr 1 Biała Podl – 30 pkt
3 m – ZS Małaszewicze – 27 pkt
4 m – ZS CKR Leśna Podl – 13 pkt
5 m – LO Wisznice – 10 pkt


cheba dnia April 23 2024 21:23:58 0 Komentarzy · 533 Czytań · Drukuj
Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Ankieta dla Użytkowników
Brak zawartości dla tego panelu
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

Brak postów.
Copyright © 2008 by patryk18duch