Klub Olimpijczyka przy ZSO1 w Terespolu
Strona G?ówna · Kategorie Newsów · Artyku?y · Forum · LinkiMarch 01 2024 03:06:09
Nawigacja
Strona G?ówna
Kategorie Newsów
Artyku?y
Galeria
Forum
Linki
Kontakt
Szukaj

PKOL
ZSO1 Terespol
Ostatnie Artykuły
MISTZOSTWA ŚWIATA W ...
Zimowe Igrzyska Olim...
Letnie Igrzyska Olim...
MISTRZOSTWA EUROPY W...
Olipijczycy zamordow...
Użytkowników Online
Gości Online: 7
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 5
Nieaktywowany Użytkownik: 2
Najnowszy Użytkownik: Klaudia
Wątki na Forum
Najnowsze Tematy
Brak zawartości dla tego panelu
Najciekawsze Tematy
Brak zawartości dla tego panelu
Komunikat z biegów
Igrzyska dzieci:
klasy I – II dziewcząt:

1. Oliwia Pietruczuk – Leśna Podl. – 10pkt
2. Weronika Jabłońska – Łomazy – 9pkt
3. Oliwia Świątkowska – Sławatycze – 8pkt
4. Julia Cichowska – Łomazy – 7pkt
5. Maria Steć – nr 1 Terespol – 6pkt
6. Zofia Naumiuk – Janów Podl. – 5pkt
7. Dagmara Jagodzińska – Janów Podl. – 4pkt
8. Lena Okseniuk – Janów Podl. – 3pkt
9. Emilia Czuchan – Janów Podl. – 2pkt
10. Paula Trochonowicz – Łomazy – 1pkt
11. Zuzanna Służalec – nr 9 Biała Podl.
12. Marianna Langowska – Łomazy
13. Natalia Szatałowicz – Łomazy
14. Julia Zalewska – Janów Podl.
15. Blanka Lesiuk – Katolicka Biała Podl.
16. Jowita Dydyś – Lomazy
17. Aniela Siłakiewicz – Społeczna Biała Podl.
18. Ola Michowicz - Janów Podl.
19. Anita Pakaluk – Wisznice
20. Maja Seremak – nr 9 Biała Podl.
21. Hanna Olczak – Kalicka – Janów Podl.
22. Marta Pękala – Katolicka Biała Podl.
23. Alicja Król – Janów Podl.
24. Olga Mackiewicz – Janów Podl.
25. Lena Kopeć – Janów Podl.
26. Marta Kuflowska – Łomazy
27. Hanna Jasionek – nr 4 Biała Podl.
28. Alicja Puchacz – Społeczna Biała Podl.
29. Aniela Jednas – nr 4 Biała Podl.
30. Iga Grybczuk – nr 4 Biała Podl.
31. Alicja Stec – nr 4 Biała Podl.
32. Alicja Olichwirowicz – Społeczna Biała Podl
Klasy I – II chłopcy:
1. Paweł Kaczanowicz – Piszczac – 10pkt
2. Adam Chruściel – nr 3 Międzyrzec Podl. – 9pkt
3. Nikodem Chalimoniuk – Katolicka Biała Podl. - 8pkt
4. Dorian Pieczulajtis – nr 9 Biała Podl. – 7pkt
5. Gabriel Czernij – Sławatycze – 6pkt
6. Aleksander Wawryniuk – Janów Podl. – 5pkt
7. Eryk Pieczulaitis – nr 9 Biała Podl. – 4pkt
8. Mikołaj Dymianiuk – nr 3 Międzyrzec Podl. – 3pkt
9. Szymon Palec – nr 3 Międzyrzec Podl – 2pkt
10. Jan Łukijaniuk – Janów Podl. – 1pkt
11. Max Musiejuk – nr 3 Międzyrzec Podl.
12. Jan Wawryniuk – Janów Podl.
13. Grzegorz Wachowicz – Sławatycze
14. Kacper Ślęzak – Neple
15. Krysyian Gurynowicz – Łomazy
16. Antoni Szewczuk – Janów Podl.
17. Mikołaj Wertejuk – Wisznice
18. Szymon Aleksandrowicz – Katolicka Biała Podl.
19. Mikołaj Jakubiuk – Wisznice
20. Marcel Mikulski – Motwica
21. Szymon Mazur – Motwica
22. Piotr Kruk – Janów Podl.
23. Jakub Olszanowski – Katolicka – Biała Podl.
24. Dawid Pisaruk – Janów Podl.
25. Szymon Sałanski – nr4 Biała Podl.
26. Ariom Oszmian – nr 3 Międzyrzec Podl.
27. Alan Stefaniuk – nr 4 Biała Podl.
28. Grzegorz Parafiniuk – Piszczac
29. Karol Jakoniuk – Janów Podl.
30. Anrei Smushchuk – Społeczna Biała Podl.
31. Alex Grajek – nr 4 Biała Podl.
32. Antos Chrabski – Janów Podl.
33. Alan Fedoruk – Janów Podl.
34. Szymon Dorosz – Społeczna Biała Podl.
35. Łukasz Ilczuk nr 4 BiałaPodl.
36. Kacper Ilczuk – nr 4 Biała Podl.
37. Aleksander Misiejuk – Społeczna Biała Podl.
38. Gabriel Jarząbkowski – Janów Podl.
39. Kamil Guzarow – Janów Podl.
40. Samuel Chalimoniuk – Katolicka Białaa Podl.
Klasy III – IV dziewczęta:
1. Nikola Zasiuk – nr 1 Terespol – 10pkt
2. Anna Pękala – Katolicka Biała Podl. – 9pkt
3. Wiktoria Chruściel – nr 3 Międzyrzec Podl. – 8pkt
4. Kaja Sobechowicz – Łomazy – 7pkt
5. Karolina Mikołajuk – nr 1 Terespol – 6pkt
6. Anna Gogacz – Neple – 5pkt
7. Marcelina Lesiuk – Katolicka Biała Podl. – 4pkt
8. Pola Pocztarska – nr 3 Międzyrzec Podl. – 3pkt
9. Oliwia Olszanowska – Katolicka Biała Podl. – 2pkt
10. Anastazja Wołosowicz – Łomazy – 1pkt
11. Zuzanna Nurzyńska – Katolicka Biała Podl.
12. Edyta Majewska – Katolicka – Biała Podl.
13. Klaudia Kocińska – nr 3 Międzyrzec Podl.
14. Julia Łukianiuk – Janów Podl.
15. Natalia Czuchan – Janów Podl.
16. Julia Bołba – nr 3 Międzyrzec Podl.
17. Roksana Prochera – nr 3 Międzyrzec Podl.
18. Helena Klimek – nr 9 Biała Podl.
19. Julia Babicka – nr 3 Międzurzec Podl.
20. Zofia Lewczuk – nr 4 Biała Podl.
21. Michalina Włodarczyk – nr 3 Międzyrzec Podl.
22. Zuzanna Maroszczuk – nr 1 Terespol
23. Kamila Wróbel – nr 3 MiędzyrzecPodl.
24. Viktoria Jakóbiuk – Społeczna Biała Podl.
25. Katia Bloshchanenko – Wisznice
26. Iga Czopińska – nr 3 Międzyrzec Podl.
27. Wiola Chajbos – Katolicka Biała Podl.
28. Lena Iwaniuk – nr 9 Biała Podl.
29. Laura Krawczuk – Janów Podl.
30. Aleksandra Kaliszuk – Janów Podl.
31. Anna Andrzejuk – Janów Podl.
32. Alicja Kiereczyńska – nr 3 Międzyrzec Podl.
33. Zuzanna Jaśkiewicz – Łomazy
34. Małgorzata Nitek – nr 9 Biała Podl.
35. Aleksandra Męczyńska – Społeczna Biała Podl.
36. Elena Zykawa – nr9 Biała Podl.
37. Róża Zakrzewska – nr 9 Biała Podl.
38. Magda Gajownik – nr 4 Biała Podl.
39. Bożena Iwanek – Społeczna Biała Podl.
40. Kasia Kowalczyk – nr 4 Biała Podl.
41. Amelia Centkowska – Janów Podl.
42. Julia Jaszczyk – nr 1 Terespol
43. Amelia Kurkowska – nr 1 Terespol
44. Pola Zaiura – nr 4 Biała Podl.
45. Kinga Wołodko – nr 4 Biała Podl.
46. Alicja Martyniuk – nr 1 Terespol
Klasy III – IV chłopcy:
1. Adrian Ostapowicz – Łomazy – 10pkt
2. Wiktor Sochacki – Katolicka Biała Podl. – 9pkt
3. Konstanty Chalimoniuk – Katolicka Biała Podl. – 8pkt
4. Filip Marczuk – Janów Podl. – 7pkt
5. Błażej Kukawski – Piszczac – 6pkt
6. Miłosz Zając – Łomazy – 5pkt
7. Jakub Korszeń – Łomazy – 4pkt
8. Bartosz Chimicz – Piszczac – 3pkt
9. Szymon Telaczyński – Społeczna Biała Podl. – 2pkt
10. Michał Bartczak – Janów Podl. – 1pkt
11. Miłosz Kaździoł – Społeczna Biała Podl.
12. Leon Borkowski – Społeczna Biała podl.
13. Aleksander Służalec – nr 9 Biała Podl.
14. Oliwer Szyc - Katolicka Biała Podl.
15. Krzysztof Brela – nr 1 Terespol
16. Wojciech Seremak – nr 9 Biała Podl.
17. Jakub Gdula – Piszczac
18. Mikołaj Pietraszuk – Terespol
19. Robert Najdyhor – Łomazy
20. Kamil Sacharuk – nr 1 Terespol
21. Maksymilian Owerko _ Janów Podl.
22. Filip Charczuk – Nr # Międzyrzec Podl.
23. Andrzej Telsczyński _- Łomazy
24. Jan Cegłowski – Wisznice
25. Marceli Hryciuk – Janów Podl.
26. Karol Mironiuk – Katolicka Biała Podl.
27. Marek Mamruk – Janów Podl.
28. Franciszek Kazimieruk – nr 3 Międzyrzec Podl.
29. Sebastian Wilk – nr 9 Biała Podl.
30 Piotr Jasólski – nr 9 Biała Podl.
31. Gabriel Semeniuk – nr 4 Biała Podl.
32. Michał Stawarz – Katolicka Biała Podl.
33. Wiktor Sawtyruk – Leśna Podl.
34. Marek Pilipczuk – nr 4 Biała Podl.
35. Patyk Czuchan – Janów Podl.
36. Rafał Michaluk – Rogoźnica
37. Filip Głuchowski – nr 3 Międzyrzec Podl.
38. Dawid Kościuczuk – Piszczac
39. Mikołaj Sierocki – Rogoźnica
40. Dawid Bilicz – Janów Podl.
41. Alek Różański – Kataolicka Biała Podl.
42. Tomasz Kowalski – Rogoźnica
Klasa V dziewcząt:
1. Aniela Arseniuk - Chiluk – nr 1 Terespol – 10 pkt
2. Kinga Zaśkiewicz – Leśna Podl. – 9pkt
3. Sandra Sławecka – Sławatycze – 8pkt
4. Lana Rusek – Łomazy – 7pkt
5. Klara Mętrak – Piszczac – 6pkt
6. Karolina Scecewicz – Piszczac – 5pkt
7. Milena Pikuła – Piszczac – 4pkt
8. Malwina Samociuk – Kobylany – 3pkt
9. Zuzanna Kurowska – Piszczac – 2pkt
10. Milena Szustowicz – Sławatycze – 1pkt
11. Wiktoria Wysokińska – nr 3 Międzyrzec Podl.
12. Anna Rudzińska – nr 9 Biała Podl.
13. Lena Piwowar – nr Międzyrzec Podl.
14. Emilia Marciniuk – Łomazy
15. Oliwia Dorosz Społeczna Biała Podl.
16. Liliana Hordejuk – Łomazy
17. Aleksandra Ksieniewicz – Janów Podl.
18. Natalia Jarocka – Łomazy
19. Martyna Makarewicz – Janów Podl.
20. Zuzanna Stefaniuk – nr 3 Międzyrzec Podl.
21. Klaudia Gąsienica – Janów Podl.
22. Barbara Lelek – Kośla Rogoźnica
23. Wiktoria Torenc – nr 9 Biała Podl.
24. Lena Trochonowicz – Łomazy
25. Michalina Malinowska – nr 3 Międzyrzec Podl.
Klasa V chłopcy:>
1. Julian Mikulski – Leśna Podl. – 10pkt
2. Filip Jańczuk – Janów Podl. – 9pkt
3. Piotr Pasternak – Społeczna Biała Podl. – 8pkt
4. Szymon Józwuk – Sławatycze – 7pkt
5. Jan Hawryluk – Leśna Podl. – 6pk
6. Eryk Steć – nr 1 Terespol – 5pkt
7. Kacper Denisiuk – Leśna Podl. – 4pkt
8. Rafał Badysiak – Połoski - 3pkt
9. Maksymilian Jasiuk – Rogoźnica – 2pkt
10. Aleksander Wysokiński – nr 3 Międzyrzec Podl. – 1pkt
11. Szymon Kredens – Piszczac
12. Maksymilian Cap – nr Międzyrzec Podl.
13. Michał Tokarski – Łomazy
14. Dawid Stasiewicz – nr 3 Międzyrzec Podl.
15. Piotr Wójcicki – Rogoźnica
16. Łukasz Oleksiejuk – Rogoźnica
17. Szymon Marczewski – nr 1 Terespol
18. Jakub Filipiuk – Leśna Podl.
19. Bartek Byszuk – nr 1 Terespol
20. Mikołaj Buczyło – nr 1 Terespol
21. Wojciech Biernacki – Piszczac
22. Krzysztof Parafiniuk – Piszczac
23. Patryk Gregoruk – nr 1 Terespol
24. Igor Sacharuk – nr 1 Terespol
25. Dawid Romaniuk – nr 1 Terespol

Klasa VI dziewcząt:
1. Magdalena Chustecka – Wisznice – 10 pkt
2. Lena Machnowska – nr 1 Terespol – 9pkt
3. Lilianna Rudzka – nr 5 Biała Podl. – 8pkt
4. Natalia Różnowicz – Wisznice – 7pkt
5. Liliana Daniluk – Niepubliczna Biała Podl. – 6pkt
6. Amelia Krzyżanowska – Wisznice – 5pkt
7. Izabela Łaska – Łomazy – 4pkt
8. Julia Marczyńska – nr 9 Biała Podl. – 3pkt
9. Helena Pajczuk – nr 9 Biała Podl. – 2pkt
10. Dorota Jankowska – Kobylany – 1pkt
11. Zofia Łocheńska – nr 4 Biała Podl.
12. Martyna Dejneka – nr 4 Biała Podl.
13. Alicja Borkowska – nr 4 Biała Podl.
14. Zofia Wawryniuk – Społeczna Biała Podl.
15. Kaja Korpak – nr 9 Biała Podl.
16. Maja Romanowska – nr 4 Biała Ppodl.
17. Maja Mamruk – Janów Podl.
18. Zuzanna Andrzejuk – nr 1 Terespol
19. Anna Pogonowska – Piszczac
20. Nicola Szydłowska – Społeczna Biała Podl.
21. Emilia Kłąb – Społeczna Biała Podl.
22. Katarzyna Głowacka – Piszczac
23. Oliwia Knapiuk – Łomazy
24. Karolina Maleńczuk – Neple
25. Katarzyna Szachniuk – nr 9 Biała Ppodl.
26. Alicja Domańska – nr 3 Międzyrzec Podl.
27. Amelia Stefaniuk – nr 1 Terespol
28. Iga Romowska Żuk nr 3 Miedzyrzec Podl.
29. Joanna Powierza – Neple
30. Kamila Owerko – Janów Podl.
31. Julia Nowosielska – nr 3 Międzyrzec Podl.
32.Karolina Chlipalska – Janów Podl.
33. Zuzanna Jureczek – Janów Podl.
Klasa VI chłopcy:
1. Szymon Trzaskalski – nr 1 Terespol – 10 pkt
2. Adrian Żmińczuk – Kobylany – 9pkt
3. Jakub Żukowski – Piszczac – 8pkt
4. Jakub Szeląg – nr 1 Terespol – 7pkt
5. Jan Florek – Społeczna Biała Podl. – 6pkt
6. Jakub Machnowski – nr 1 Terespol – 5pk
7. Maksymilian Wysokiński – nr 3 Międzyrzec Podl. – 4pkt
8. Szymon Bajowski – Społeczna Biała Podl. – 3pkt
9. Wiktor Pawluczuk – nr 1 Terespol – 2pkt
10. Michał Butryn – nr4 Biała Podl. – 1pkt
11. Nikodem Jakubiuk – Łomazy
12. Krystian Jarmoluk – nr 9 Biała Podl.
13. Marcel Wiszniewski – Społeczna Biała Podl.
14. Gabriel Izdebski – nr 9 Biała Podl.
15. Sobechowicz Wiktor – Łomazy
16. Krzysztof Gołębiowski – nr 1 Terespol
17. Jakub Siłuszyk – nr 3 Międzyrzec Ppodl.
18. Gabriel Wawryniuk – Janów Podl.
19. Bartosz Wakulewicz – Neple
20. Igor Romaniuk – Janów Podl.
21. Mateusz Bobruk – Motwica
22. Dominik Przybylski – Janów Podl.
23. Szymon Lewczuk – Neple
24. Dawid Lipka – Połoski
25. Gabriel Łosicki – nr 3 Międzyrzec Podl.
26. Krystian Mazurek – nr 3 Międzyrzec Podl.
27. Franek Jankowski – nr 1 Terespol
Igrzyska Młodzieży szkolnej
Klasy VII – VIII dziewcząt:

1. Laura Andrzejewicz – Sławatycze – 10pkt
2. Amelia Czuchan – Janów Podl. – 9pkt
3. Weronika Olichwiruk – Piszczac – 8 pkt
4. Ewelina Ostapiuk – Janów Podl. – 7pkt
5. Nikola Andrzejuk – Janów Podl. – 6pkt
6. Blanka Najdyhor – Piszczac – 5pkt
7. Justyna Kaczanowicz – Piszczac – 4pkt
8. Magdalena Lesiuk – Rogoźnica – 3pkt
9. Natalia Jarocka – nr 1 Terespol – 2pkt
10. Patrycja Markowska – nr 1 Terespol – 1pkt
11. Maria Juszczuk – nr 1 Terespol
12. Julia Witkowicz – nr 1 Terespol
13. Weronika Tabulska – nr 1 Terespol
14. Agnieszka Bystrzyńska - Społeczna Biała Podl.
15. Sara Dąbrowska – Sławatycze
16. Amelia Koźlarz – Rogoźnica
17. Natalia Mycko – nr 1 Terespol
18. Radzikowska Edyta – nr 3 Międzyrzec Podl.
19. Maja Gregoruk – nr 1 Terespol
Klasa VII – VIII chłopcy:
1. Jan Jarmoszewicz – Połoski – 10pkt
2. Maciej Kajka – Janów Podl. – 9pkt
3. Michał Michaluk – Rogoźnica - 8pkt
4. Szymon Lewczuk – nr 1 Terespol – 7pkt
5. Michał Kozłowski – nr 1 Terespol – 6pkt
6. Emil Sosnowski – nr 3 Międzyrzec Podl. – 5pkt
7. Arek Oniszczuk – nr 1 Terespol – 4pkt
8. Piotr Stefaniuk – nr 1 Terespol – 3pkt
9. Aleksander Wasilczyk – Sławatycze – 2pkt
10. Paweł Jurek – nr 1 Terespol – 1pkt
11. Kacper Hryciuk – Janów Podl.
12. Danyl Kovalov – nr 3 Międzyrzec Podl.
13. Mikołaj Abramowski – Janów Podl.
14. Jakub Kosak – nr1 Terespol
15. Tomasz Mućka – nr 1 Terespol
16. Dawid Szydłowski – Społeczna Biała Podl.
17. Paweł Zygmunt – nr1 Terespol
18. Daniel Szczygieł – nr 1 Terespol
19. Wojciech Jakimiak – nr 1 Terespol
20. Bartłomiej Węgrzyniak – Rogoźnica
21. Maciej Parzyszek – nr 1 Terespol
22. Przemysław Rudzki – Sławatycze|
23. Karol Wójcicki – Społeczna Biała Podl.
24. Szymon Trochimiuk – Rogoźnica
25. Damian Kaliszuk – nr 1 Terespol
Licealiada:
Klasy I i wyżej dziewczęta:

1. Klaudia Osipiuk – LO Wisznice – 10pkt
2. Anastasia Shinkova – ZS Janów Podl. – 9pkt
3. Maria Michalczuk – ALO Terespol – 8pkt
4. Justyna Sacharczuk – LO Wisznice – 7pkt
5. Aleksandra Żukowska – ALO Terespol – 6pkt
6. Iza Jeleszuk – ZS Janów Podl. – 5pkt
7. Julia Gogół – LO Wisznice – 4pkt
8. Oliwia Tymon – ALO Terespol – 3pkt
9. Anna Zając – ZS Janów Podl. – 2pkt
10. Kinga Cupryn – ZS Janów Podl. – 1pk
11. Wiktoria Zalewska – ZS Janów Podl.
12. Malwina Szymańska – ZSZ nr 1 Biała Podl.
13. Martyna Zielniuk – ALO Terespol
14. Wiktoria Sobolewska – ZSZ nr 1 Biała Podl.
Klasa I chłopcy:
1. Sebastian Rogoźnicki – ZSZ nr 1 Biała Podl. – 10pkt
2. Szymon Arseniuk – ZSZ nr 1 Biała Podl. – 9pkt
3. Jakub Jureczek – ZS Janów Podl. – 8pkt
4. Mikołaj Lesik – ALO Terespol – 7pkt
5. Patryk Guzarov – ZS Janów Podl. – 6pkt
6. Krystian Seluk – ZS Janów Podl. – 5pkt
7. Paweł Kryszyński – ZDZ Biała Podl. – 4pkt
8. Michał Nowicki – ALO Terespol – 3pkt
9. Szymon Pietrusik – ALO Terespol – 2pkt
10. Andrzej Tarasiuk – ALO Terespol – 1pkt
11. Kacper Czuchan – ZS Janów Podl.
12. Filip Gładuniuk – ZS Janów Podl.
13. Kacper Kurasiński – ALO Terespol
14. Jan Pietraszuk – ALO Terespol
15. Brajan Jarząbkowski – ZS Janów Podl.
Klasy II i wyżej:
1. Dawid Waśkiewicz – ZS Janów Podl. – 10pkt
2. Kacper Machnowski – ALO Terespol – 9pkt
3. Dawid Tokarski – ZS Janów Podl. – 8pkt
4. Karol Sawczuk – ALO Terespol – 7pkt
5. Michał Dekiert – ALO Terespol - 6pkt
6. Kacper Krzeczkowski – LO Wisznice – 5pkt
7. Adam Czech – ZDZ Biała Podl. – ZDZ Biała POdl. – 4pkt
8. Maciej Raszplewicz – ALO Terespol – 3pkt
9. Dominik Kozaczuk – ZS Janów Podl. – 2pkt
10. Mikołaj Dąbrowski – ZS Janów Podl. – 1pkt
11. Bartłomiej Kun – ZDZ Biała Podl.
12. Kamil Woliński – ZS Janów Podl.
13. Oskar Szymański – ZS Janów Podl.
Punktacja drużynowa:
Igrzyska dzieci:

1 m. SP nr 1 Terespol – 70 pkt
2 m. SP Łomazy – 55 pkt
3 m. SP Piszczac – 44 pkt
4 m. Katolicka SP Biała Podlaska – 40 pkt
5 m . SP Leśna Podlaska – 39 pkt
6 m. SP Janów Podlaski – 37 pkt
7 m. SP Sławatycze – 30 pkt
8 m. SP nr 3 Międzyrzec Podlaski – 27 pkt
9 m. SP Wisznice – 22 pkt
10 m. Społeczna SP Biała Podlaska – 19 pkt
11 m. SP nr 9 Biała Podlaska – 16 pkt
12 m. SP Kobylany – 13 pkt
13 m. SP nr 5 Biała Podlaska – 8 pkt
14 m. Niepubliczna SP Biała Podlaska – 6 pkt
15 m. SP Neple – 5 pkt
16 m. SP Połoski – 3 pkt
17 m. SP Rogoźnica – 2 pkt
18 m. SP Rogoźnica – 1 pkt
Igrzyska Młodzieży Szkolnej:
1 m. SP Janów Podlaski – 28 pkt
2 m. SP nr 1 Terespol – 18 pkt
3 m. SP Piszczac – 17 pkt
4 m. SP Sławatycze – 12 pkt
5 m. SP Rogoźnica – 11 pkt
6 m. SP Połoski – 10 pk
7 m. SP nr 3 Międzyrzec Podlaski – 5 pkt
Licealiada:
1 m. ZS Janów Podlaski – 57 pkt
2 m. ALO Terespol – 55 pkt
3 m. LO Wisznice – 26 pkt
4 m. ZSZ nr 1 Biała Podlaska – 19 pkt
5 m. ZDZ Biała Podlaska – 8 pkt






cheba dnia April 20 2023 21:23:06 0 Komentarzy · 378 Czytań · Drukuj
Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Ankieta dla Użytkowników
Brak zawartości dla tego panelu
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

Brak postów.
Copyright © 2008 by patryk18duch