Klub Olimpijczyka przy ZSO1 w Terespolu
Strona G?ówna · Kategorie Newsów · Artyku?y · Forum · LinkiApril 16 2024 08:42:33
Nawigacja
Strona G?ówna
Kategorie Newsów
Artyku?y
Galeria
Forum
Linki
Kontakt
Szukaj

PKOL
ZSO1 Terespol
Ostatnie Artykuły
MISTZOSTWA ŚWIATA W ...
Zimowe Igrzyska Olim...
Letnie Igrzyska Olim...
MISTRZOSTWA EUROPY W...
Olipijczycy zamordow...
Użytkowników Online
Gości Online: 2
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 5
Nieaktywowany Użytkownik: 2
Najnowszy Użytkownik: Klaudia
Wątki na Forum
Najnowsze Tematy
Brak zawartości dla tego panelu
Najciekawsze Tematy
Brak zawartości dla tego panelu
Komunikat końcowy 30. Powiatowych Biegów Ulicznych
IGRZYSKA DZIECI:
Dziewczęta KLASA I – II:

1. Weronika Jabłońska – Łomazy – 10pkt
2. Oliwia Świątkowska – Sławatycze – 9pkt
3. Zofia Naumiuk – Janów Podl. – 8pkt
4. Hanna Olczak – Kalicka – Janów Podl. – 7pkt
5. Julia Cichowska – Łomazy – 6pkt
6. Alicja Król – Janów Podl. – 5pkt
7. Emilia Czuchan – Janów Podl – 4pkt
8. Marcelina Witecka – Janów Podl – 3pkt
9. Julia Zalewska – Janów Podl – 2pkt
10. Natalia Szatałowicz – Łomazy – 1pkt
11. Natalia Korolczuk – Janów Podl
12. Lena Okseniuk – Janów Podl
13. Toisilia Sonich – nr 3 Międzyrzec Podl
14. Alicja Krzymowska – nr Międzyrzec Podl
15. Marta Kuflonowska - Łomazy
CHŁPOCY KLASA I – II:
1. Adrian Chruściel – nr3 Międzyrzec Podl. – 10pkt
2. Dawid Pisaruk – Janów Podl. – 9pkt
3. Gabriel Czernij – Sławatycze – 8pkt
4. Filip Żuk – Zalesie – 7pkt
5. Jan Łukijaniuk – Janów Podl. – 6pkt
6. Mikołaj Rzymowski – Zalesie – 5pkt
7. Aleksander Wawryniuk – Janów Podl – 4pkt
8. Karol Jakoniuk – Janów – 3pkt
9. Jan Żuk – Janów – 2pkt
10. Kacper Ślązak – ??????
11. Piotr Kruk – Janów Podl
12. Artiom Oszmian – nr 3 Międzyrzec Podl
13. Jan Wawryniuk – Janów Podl
14. Igor Udzioł – Terespol
15. Jakub Śledź – nr 3 Międzyrzec Podl
16. Antoni Słonecki – nr 3 Międzyrzec Podl
17. Franciszek Goławski – nr 3 Międzyrzec Podl
18. Gabriel Jarząbkowski – Janów Podl
19. Antoni Szewczuk – Janów Podl
20. Piotr Łukasik – Małaszewicze
21. Szymon Mirończuk – Zalesie
22. Aleksander Centkowski – Janów Podl
DZIEWCZĘTA KLASA III – IV:
1. Nikola Zasiuk – Terespol – 10pkt
2. Julia Łukianiuk – Janów Podl. – 9pkt
3. Anastazja Wołosowicz – Łomazy – 8pkt
4. Karolina Mikołajuk – Terespol – 7pkt
5. Pola Pocztarska – nr 3 Międzyrzec Podl. – 6pkt
6. Roksana Prochera – nr 3 Międzyrzec Podl. – 5pkt
7. Ania Gogacz – Neple – 4pkt
8. Maja Marczuk – Piszczac – 3pkt
9. Kaja Gomenowicz – Łomazy – 2pkt
10. Joanna Lipińska – Piszczac 1pkt
11. Hanna Tur – Piszczac
12. Susanna Kuźnicka – Piszczac
13. Julia Bołba nr 3 Międzyrzec Podl
14. Michalina Włodarczyk – nr 3 Międzyrzec Podl
15. Natalia Czuchan – Janów Podl
16. Amelia Centkowska – Janów Podl
17. Lena Wnukowicz – nr 3 Międzyrzec Podl
18. Oksana Burdach – Piszczac
19. Kinga Marczak – Dobryń D.
20. Wiktoria Tymoszuk – nr 3 Międzyrzec Podl
21. Nikola Szwercow – Wólka Dobryńska
22. Paulina Kamińska – Terespol
23. Gabriela Stefaniuk – nr 3 Międzyrzec Podl
24. Julia Bobicka – nr 3 Międzyrzec Podl
25. Oliwia Cep ¬- nr 3 Międzyrzec Podl
26. Iga Czopińska – nr3 Międzyrzec Podl
27. Julia Pietrosiuk – nr 3 Mimędzyrzec Podl
28. Marta Domańska – nr 3 Międzyrzec Podl
29. Amelia Kurkowska – Terespol
30. Zuzanna Maroszczuk Terespol
31. Marta Idzikowska – nr 3 Międzyrzec Podl
32. Maria Sawicka – Sławatycze
33. Julia Jaszczyk – Terespol
34. Anita Zygmunt - Terespol
CHŁOPCY KLASA III – IV:
1. Adrian Ostapowicz – Łomazy – 10pkt
2. Filip Marczuk – Janów Podl. – 9pkt
3. Filip Charczuk – nr3 Międzyrzec Podl. – 8pkt
4. Andrzej Telaczyński – Łomazy – 7pkt
5. 5. Krzysztof Brela – Terespol – 6pkt
6. Jakub Korszeń – Łomazy – 5pkt
7. Jakub Niedzielski – Rokitno – 4pkt
8. Michał Bartczak – Janów Podl – 3pkt
9. Bartosz Sawczuk – Kobylany – 2pkt
10. Michał Danieluk – Zalesie – 1pkt
11. Krystian Kuzawski – Zalesie
12. Patryk Czuchan – Janów
13. Bartosz Chimicz – Piszczac
14. Mikołaj Tymon – Terespol
15. Mikołaj Pietraszuk – Terespol
16. Kacper Kuśmierczyk – Małaszewicze
17. Dawid Bilicz – Janów Podl
18. Dominik Stupak – Sławatycze
19. Mateusz Szymanowski – Terespol
20. Bartłomiej Niemijski – Rokitno
21. Maciej Przyłucki – Łomazy
22. Michał Maksymowicz – Łomazy
23. Marcel Gryciuk – Janów Podl
24. Filip Łukianuk – Janów Podl
25. Patryk Kopystyński – Piszczac
26. Błażej Kukawski – Piszczac
27. Kacper Kolenda – Piszczac
28. Wojciech Derlukiewicz – Łomazy
29. Krzysztof Kwiatkowski – Terespol
30. Piotr Szutko – Piszczac
31. Mateusz Marciniak – Piszczac
32. Adrian Lesiuk - nr 3 Międzyrzec Podl
33. Dominik Szymon – nr 3 Międzyrzec Podl
34. Konrad Krymski – Zalesie
35. Dawid Bożedojek – nr 3 Międzyrzec Pod
36. Hubert Lisiecki – Zalesie
37. Jukub Gdula – Piszczac
38. Jakub Sebastianiuk – Terespol
39. Kamil Sacharuk – Terespol
40. Aleksander Siliwoniuk – Piszczac
41. Szymon Bielecki – Zalesie
42. Franciszek Ratajczyk – Wólka Dobryńska
43. Bartek Hausman – ????
44. Filip Pacyna – Kobylany
45. Mikołaj Kowalczyk – Rokitno
46. Błażej Jędrzejewski – Neple
47. Szymon Mielniczuk – Rokitno
48. Igor Marczuk – Rokitno
49. Piotr Koleśnicki – nr 3 Międzyrzec Podl
50. Michał Jakuszko – Terespol
51. Wiktor Najman – Terespol
52. Michał Chomicki - ZPO1 Międzyrzec Podl
53. Jakub Kozak – ZPO1 Międzyrzec Podl
54. Marcel Ciok – ZPO 1 Międzyrzec Podl
55. Dawid Krasuski – ZPO 1 Międzyrzec Podl
56. Jakub Androsiuk – Terespol
57. Mikołaj Sakowicz – nr 3 Międzyrzec Podl
58. Karol Wawryszewicz - Terespol
DZIEWCZĘTA KLASA V:
1. Aniela Chiluk – Terespol – 10pkt
2. Milena Pikuła – Piszczac – 9pkt
3. Milena Szustowicz – Sławatycze – 8pkt
4. Martyna Makarewicz – Janów Podl. – 7pkt
5. Karolina Sacewicz – Piszczac – 6pkt
6. Karolina Zalewska – Janów Podl. – 5pkt
7. Zofia Korzuchowska – Piszczac – 4pkt
8. Lena Rusek – Łomazy – 3pkt
9. Anna Nestoruk – nr 3 Międzyrzec Podl – 2pkt
10. Lilianna Hordejuk – Łomazy – 1pkt
11. Maja Sebastianiuk – Terespol
12. Julia Bilicz – Janów Podl
13. Michalina Dziem – Rokitno
14. Aleksandra Ksiniewicz – Janów Podl
15. Lena Murawska – Łomazy
16. Blanka Sekuła – Leśna
17. Kinga Zaśkiewicz – Leśna
18. Antonina Szyszko – nr 3 Międzyrzec Podl
19. Aniela Marciniuk – nr 3 Międzyrzec Podl
20. Joanna Wendziuk – nr 3 Międzyrzec
CHŁOPCY KLASA V:
1. Kacper Świątkowski – Sławatycze – 10pkt
2. Julian Mikulski – Leśna Podl. – 9pkt
3. Damian Niedzielski – Rokitno – 8pkt
4. Franciszek Kondratiuk – Piszczac – 7pkt
5. Filip Jańczuk – Janów Podlaski – 6pkt
6. Maksymilian Kuźnicki – Terespol – 5pkt
7. Dawid Romaniuk – Terespol – 4pkt
8. Szymon Józwuk – Sławatycze – 3pkt
9. Jakub Filipiuk – Leśna Podl – 2pkt
10. Michał Tokarski – Łomazy – 1pkt
11. Szymon Marczewski – Terespol
12. Eryk Steć – Terespol
13. Marcel Przybylski – Janów Podl
14. Bartosz Naumiuk – Małaszewicze
15. Jan Hawryluk – Leśna Podl
16. Jakub Wawryszewicz – Terespol
17. Hubert Hubczuk – Piszczac
18. Antoni Pietruczuk – Piszczac
19. Wojciech Biernacki – Piszczac
20. Szymon Kredens – Piszczac
21. Gabriel Sacewicz – Wólka Dobryńska
22. Bartek Byszuk – Terespol
23. Gabryś Walczewski – Rokitno
24. Patryk Gregoruk – Terespol
25. Piotr Jakubowicz – nr 3 Międzyrzec Podl
26. Igor Kwieciński – Terespol
27. Marcel Brusiński – Terespol
28. Bartosz Stefaniuk – nr 3 Międzyrzec Podl
29. Mikołaj Buczyło - Terespol
DZIEWCZĘTA KLASA VI:
1. Lena Machnowska – Terespol – 10pkt
2. Magdalena Chustecka – Wisznice – 9pkt
3. Amelia Krzyżanowska – Wisznice – 8pkt
4. Maja Zagajska – Sławatycze – 7pkt
5. Sucharzewska Lena – Kobylany – 6pkt
6. Izabela Łaska – Łomazy – 5pkt
7. Aleksandra Szaniawska – ZPO1 Międzyrzec Podl – 3pkt
8. Alicja Brodawska – nr 3 Międzyrzec Podl – 2pkt
9. Julia Mikołajczuk – Rokitno – 1pkt
10. Emilia Łukaszuk – Rokitno
11. Oliwia Knapiuk – Łomazy
12. Maja Mamruk – Janów Podl
13. Zuzanna Andrzejuk - Terespol
CHŁOPCY KLASA VI:
1. Adrian Żmińczuk – Kobylany – 10pkt
2. Jakub Machnowski – Terespol - 9pkt
3. Szymon Trzaskalski – Terespol – 8pkt
4. Maksymilian Wysokiński – nr 3 Międzyrzec Podl. – 7pkt
5. Igor Romaniuk – Janów Podl. – 6pkt
6. Jakub Szeląg – Terespol – 5pkt
7. Mateusz Laszewski – Małaszewicze – 4pkt
8. Nikodem Jakubiuk – Łomazy – 3pkt
9. Krzysztof Gołębiowski – Terespol – 2pkt
10. Miłosz Stefaniuk – ZPO 1 Międzyrzec POdl – 1pkt
11. Adrian Juchimiuk – Janów Podl
12. Szymon Lewczuk – Neple
13. Jan Bogucki – ZPO 1 Międzyrzec Podl
14. Jakub Siłuszyk – nr 3 Międzyrzec Podl
15. Adrian Szaniawski – ZPO 1 Międzyrzec Podl
16. Marcel Pietruszka – Łomazy
17. Krystian Mazurek – nr 3 Międzyrzec Podl
18. Gabriel Łosicki – nr 3 Międzyrzec Podl
19. Franek Jankowski – Terespol
20. Krystian Jakubiuk – Rokitno
21. Wojciech Gnatowicz – Piszczac
22. Piotr Mielniczuk – Rokitno
23. Krzysztof Chomicki – ZPO 1 Międzyrzec Podl
24. Oskar Pietruczuk – Terespol
25. Kamil Kołodziej – nr 3 Międzyrzec Podl
26. Witold Modzalewski – ZPO 1 Międzyrzec Podl
27. Szymon Semeniuk – ZPO 1 Międzyrzec Podl
28. Marcel Parafiniuk – ZPO 1 Międzyrzec Podl
29. Miłosz Cep – ZPO 1 Międzyrzec Podl
IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ:
DZIEWCZĘTA KLAS VII – VIII:

1. Laura Andrzejewicz – Sławatycze – 10pkt
2. Weronika Olichwiruk – Piszczac – 9pkt
3. Lena Gdula – Piszczac – 8pkt
4. Blanka Najdyhor – Piszczac – 7pkt
5. Amelia Czuchan – Janów Podl. – 6pkt
6. Justyna Kaczanowicz – Piszczac – 5pkt
7. Patrycja Markowska – Terespol – 4pkt
8. Marcelina Daniluk – Wólka Dobryńska – 3pkt
9. Julia Witkowicz – Terespol – 2pkt
10. Karolina Tymoszuk – nr 3 Międzyrzec Podl – 1pkt
11. Milena Myć – Rokitno
12. Natalia Myć – Rokitno
13. Weronika Tabulska – Terespol
14. Nikola Maksymiuk – ZPO 1 Międzyrzec Podl
15. Małgorzata Zahor – Rokitno
16. Nina Nowicka – Rokitno
17. Wiktoria Panasiuk – Janów
18. Oliwia Gadacsi – nr 3 Międzyrzec
19. Nadia Waszczuk - ZPO 1 Międzyrzec Podl
20. Samanta Ochais – Neple
21. Zuzia Samociuk – Leśna Podl
22. Klaudia Lisowska – Rokitno
23. Nina Bobrych – nr 3 Międzyrzec Podl
24. Paulina Pikuła – Piszczac
25. Julia Hawryluk – ZPO 1 Międzyrzec Pod
26. Wiktoria Charewicz – Zalesie
27. Natalia Jędrzejewicz – ZPO 1 Międzyrzec Podl
28. Patrycja Radomska – ZPO 1 Międzyrzec Podl
29. Zuzanna Parafiniuk – nr 3 Międzyrzec Podl
30. Hanna Czublun – Rokitno
31. Aleksandra Tur - Rokitno
CHŁOPCY KLASA VII – VIII:
1. Michał Różnowicz – Wisznice – 10pkt
2. Łukasz Pawluczuk – Neple – 9pkt
3. Danijl Koralov – nr 3 Międzyrzec Podl – 8pkt
4. Mikołaj Urbańczuk – Janów Podl. – 7pkt
5. Eryk Kolenda – Piszczac – 6pkt
6. Daniel Szczygieł – Terespol – 5pkt
7. Mikołaj Abramowski – Janów Podl – 4pkt
8. Mateusz Hryciuk – Janów Podl – 3pkt
9. Paweł Stempniewski – Małaszewicze – 2pkt
10. 10. Radosław Tomczuk – Wisznice – 1pkt
11. Oliwer Sobiczewski ZPO 1 Międzyrzec Podl
12. Kacper Hryciuk – Janów Podl
13. Ksawery Iwaniuk – Wisznice
14. Dominik Węgiełek – Piszczac
15. Adam Kapczuk – Wisznice
16. Szymon Dziem – Rokitno
17. Mateusz Michalak – Piszczac
18. Kamil Pykało – Zalesie
19. Sylwester Tur – Rokitno
20. Paweł Zygmunt – Terespol
21. Bartosz Trochimiak – ZPO 1 Międzyrzec Podl
22. Andrii Kovalchuk – Rokitno
23. Jacek Kulicki – Janów Podl
24. Patryk Wojtiuk – Piszczac
25. Sebastian Górski – Janów Podl
26. Hubert Kuchio – Wólka Dobryńska
27. Bartosz Michalak – Piszczac
28. Maciej Parzyszek – Terespol
29. Rafał Kościuczyk – Łomazy
30. Denis Denyshchenko – ZPO 1 Międzyrzec Podl
31. Jakub Pietruk – ZPO 1 Międzyrzec Podl
32. Michał Biernacki – ZPO 1 Międzyrzec Podl
33. Maksymilian Jaszczuk – ZPO 1 Międzyrzec Podl
34. Bartłomiej Pawluk - ZPO 1 Międzyrzec Podl
35. Patryk Hura – Rokitno
36. Ireneusz Szymczuk – Rokitno
37. Tomasz Szymański – ZPO 1 Międzyrzec Podl
38. Wiktor Statkiweicz – ZPO 1 Międzyrzec Podl
39. Wojciech Jakimiak – Terespol
40. Szymon Szymczyk – Rokitno
41. Jarosław Gałach – ZPO 1 Międzyrzec Podl
42. Mikołaj Bożyk – Rokitno
43. Paweł Hubczuk – Piszczac
44. Mikołaj Adamczyk – Zalesie
45. Gabriel Gogacz – Neple
46. Jakub Semeniuk – ZPO 1 Międzyrzec Podl

LICEALIADA:
DZIEWCZĘTA:

1. Dominika Kołodziej – ZS Małaszewicze – 10pkt
2. Karolina Kurzępa – ZS Małaszewicze – 9pkt
3. Kinga Bogusz – ZS Małaszewicze – 8pkt
4. Oliwia Tymon – ALO Terespol – 7pk
5. Amelia Wiśniewska – ZS Janów Podl – 6pk
6. Amelia Adruszkiewicz – ZS Janów Podl – 5pkt
7. Joanna Jankowska – ZS Małaszewicze – 4pk
8. Dominika Mróz – ZS Małaszewicze – 3pkt
9. Maria Michalczuk – ALO Terespol – 2pkt
10. Sylwia Mantur – ZS Janów Podl – 1pkt
11. Izabela Jeleszuk – Janów Podl
12. Zuzanna Mateuszuk – ZS Janów Podl
13. Anna Zając – ZS Janów Podl
14. Marta Hornowska – ZS Janów Podl
15. Marcelina Caban – ZS Małaszewicze
16. Aleksandra Żukowska – ALO Terespol
17. Oliwia Żurawska – ZS Janów Podl
18. Alina Saliy – ZS Janów Podl.
CHŁOPCY KLASA I:
1. Jakub Jureczek – ZS Janów Podl – 10pkt
2. Jakub Zasiuk – ALO Terespol – 9pkt
3. Kacper Wawryszewicz – ZS Małaszewicze – 8pkt
4. Kacper Czuchan – ZS Janów Podl. – 7pkt
5. Brajan Jarząbkowski – ZS Janów odl. – 6pkt
6. Jan Pietraszuk – ALO Terespol – 5pkt
7. Marek Maciuk – ALO Terespol – 4pkt
8. Hubert Marczak – ZS Małaszewicze – 3pkt
CHŁOPCY KLASA II i wyżej:
1. Dawid Waśkiewicz – ZS Janów Podl – 10pkt
2. Filip Kurasiński – ZS Małaszewicze – 9pkt
3. Kacper Machnowski – ALO Terespol – 8pkt
4. Szymon Kowaluk – ZS Małaszewicze – 7pkt
5. Mikołaj Siudyła – ZS Janów Podl -– 6pkt
6. Dominik Kozaczuk – ZS Janów Podl – 5pkt
7. Szymański Oskar – ZS Janów Podl – 4pkt
8. Dąbrowski Mikołaj – ZS Janów Podl – 3pkt
9. Krystian Czuchraj – ZS Małaszewicze – 2pkt
10. Oskar Hoduń – ZS Janów Podl – 1pkt
11. Mateusz Pastuszuk – ALO Terespol
12. Maciej Raszplewicz – ALO Terespol
13. Celiński Mateusz – ZS Janów Podl
14. Przemek Grabiec – ALO Terespol
15. Kacper Zalech – ZS Małaszewicze
PUNKTACJA DRUŻYNOWA:
Uwaga! Bardzo ważne!
Szkołom, które nie wpłaciły składki członkowskiej nie zostaną naliczone punkty do współzawodnictwa sportowego!!!
IGRZYSKA DZIECI:

1. SP Janów Podlaski – 91pkt
2. SP nr 1 Terespol – 76pkt
3. SP Łomazy – 62pkt
4. SP Sławatycze – 45pkt
5. SP nr 3 Międzyrzec Podlaski – 40pkt
6. SP Piszczac – 30pkt
7. SP Kobylany – 18pkt
8. SP Wisznice – 17pkt
9. SP Zalesie, SP Rokitno – 13pkt
10. SP Leśna Podlaska – 11pkt
11. SP Neple, ZPO 1 Międzyrzec Podlaski, SP Małaszewicze – 4pkt
IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ:
1. SP Piszczac – 35pkt
2. SP Janów Podlaski – 14pkt
3. SP nr 1 Terespol, SP Wisznice – 11pkt
4. SP Sławatycze – 10pkt
5. SP nr 3 Międzyrzec Podlaski, SP Neple – 9pkt
6. SP Janów Podlaski – 6pkt
7. SP Wólka Dobryńska – 3pkt
8. SP Małaszewicze – 2pkt
LICEALIADA:
1. ZS Janów Podlaski – 64pkt
1. ZS Małaszewicze – 63pkt
2. ALO Terespol – 35 pkt



cheba dnia September 21 2022 12:11:27 0 Komentarzy · 397 Czytań · Drukuj
Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Ankieta dla Użytkowników
Brak zawartości dla tego panelu
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

Brak postów.
Copyright © 2008 by patryk18duch