Klub Olimpijczyka przy ZSO1 w Terespolu
Strona G?ówna · Kategorie Newsów · Artyku?y · Forum · LinkiAugust 14 2022 02:38:44
Nawigacja
Strona G?ówna
Kategorie Newsów
Artyku?y
Galeria
Forum
Linki
Kontakt
Szukaj

PKOL
ZSO1 Terespol
Ostatnie Artykuły
Pan Jan Wielki
ROK COUBERTINOWSKI 2013
MISTZOSTWA ?WIATA W ...
Od 2015 Igrzyska Eur...
Skrócone przepisy gr...
Użytkowników Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 5
Nieaktywowany Użytkownik: 2
Najnowszy Użytkownik: Klaudia
Wątki na Forum
Najnowsze Tematy
Brak zawartości dla tego panelu
Najciekawsze Tematy
Brak zawartości dla tego panelu
12 kwietnia biegali w Terespolu
Igrzyska Dzieci:
Kl. I – II Szko?y Podstawowe Dziewcz?ta:

1. W?adyczuk Michalina – Nr 3 Mi?dzyrzec Podl.- 10pkt
2. Wojsiat Anastazja –Swory- 9pkt
3. Grochowska Zofia – Swory- 8pkt
4. Chwejczuk Nikola – Swory – 7pkt
5. Marczak Kinga – Dobry? Du?y – 6pkt
6. Jakubiuk Viktoria – Spo?eczna Bia?a Podl – 5pkt
7. Michaluk Lidia – ?omazy- 4pkt
8. Tymoszuk Wiktoria – Nr 3 Mi?dzyrzec Podl – 3pkt
9. Doma?ska Marta – Nr 3 Mi?dzyrzec – 2pkt
10. Adamska Nadia – Spo?eczna Bia?a Podl – 1pkt
11. Cep Oliwia – nr 3 Mi?dzyrzec Podl
12. Melnichuk Anna – Swory
13. Charewicz Zuzanna – ?omazy
14. Karpowicz Anna – ?omazy
15. Grochowska Maria – Spo?eczna Bia?a Podl
16. Gromadzka Sylwia – Swory
17. Górska Alicja – nr 4 Bia?a Podl
18. Makarewicz Amelia – nr 4 Bia?a Podl
19. Leonienko Joanna – nr 1 Terespol
20. ?ukowska Oliwia - ?omazy
kl. I – II Szko?y Podstawowe Ch?opcy:
1. Szymanek Piotr – ?omazy – 10pkt
2. Maksymowicz Micha? – ?omazy – 9pkt
3. Zaj?c Mi?osz – ?omazy – 8pkt
4.Danieluk Micha? – Zalesie – 7pkt
5. Pasternak Maciej – Spo?eczna Bia?a Podl. – 6pkt
6. Ka?dzio? Micha? – Spo?eczna Bia?a Podl. – 5pkt
7. Koprianiuk Julian – ?omazy – 4pkt
8. Luba?ski Kacper – nr 3 Mi?dzyrzec Podl – 3pkt
9. Sikorski Adam – Sielczyk – 2pkt
10. Sawczuk Adam – Swory – 1pkt
11. Lesiuk Adraian – nr 3 Mi?dzyrzec Podl
12. Mikiciuk Stanis?aw – Swory
13. Koper Artur – nr 1 Terespol
14. Bielecki Szymon – Zalesie
15. Jakuszko Micha? – nr 1 Terespol
16. Reszotnik Micha? – nr 4 Bia?a Podl
17. Supe? Micha? – nr 1 Terespol
18. S?czyk Karol – Swory
19. Tusz Ignacy i nr 3 Mi?dzyrzec Podl
20. Kossowski Antoni – nr 4 Bia?a Podl
21. Sakowicz Miko?aj – nr 3 Mi?dzyrzec Podl
22. Kukawski Micha? – nr 3 Mi?dzyrzec Podl
kl. III – IV Szko?y Podstawowe Dziewcz?ta
1. S?awecka Sandra – S?awatycze – 10 pkt
2. Zasiuk Nikola – nr1 Terespol – 9pkt
3. Grochowska Aleksandra – Swory – 8pkt
4.Pietraszuk Amelia – nr 4 Bia?a Podl. – 7pkt
5. Sceniewicz Karolina – Piszczac – 6pkt
6. Chiluk Aniela – nr 1 Terespol- 5pkt
7. Jaszczuk Weronika – Swory – 4pkt
8. Wo?osowicz Anastazja – ?omazy – 3pkt
9. Piwowar Lena – nr 3 Mi?dzyrzec – 2pkt
10. Marciniuk Emilia – ?omazy – 1pkt
11. Przy?ucka Zuzanna – ?omazy
12. Stefaniuk Zuzanna – nr 3 Mi?dzyrzec Podl|
13. Szustowicz Milena – S?awatycze
14. Micun Julia – nr 4 Bia?a {Podl
15. Jarocka Natalia – ?omazy
16. Pocztacka Pola – nr 3 Mi?dzyrzec Podl
17. Szostakiewicz Anita – ?omazy
18. Babicka Julia – nr 3 Mi?dzyrzec Podl
19. Dawidowska Maja – nr 4 Bia?a Podl
20. Witkowicz Zuzanna – nr 1 Terespol
21. Eismont Nikola – nr 4 Bia?a Podl
22. Szprychel Antonina – nr 4 Bia?a
23. Wojtysiak Patrycja – nr 4 Bia?a Podl
24. Kowalczyk Katarzyna – nr 4 Bia?a Podl
25. Lewczuk Zofia – nr 4 Bia?a Podl
26. Pawlukowska Dominika – nr 4 Bia?a Podl
27. Szandecka Kinga – Spo?eczna Bia?a Podl
kl. III – IV Szko?y Podstawowe Ch?opcy
1. Swi?tkowski Kacper – S?awatycze – 10pkt
2. Kondraciuk Franciszek – Piszczac – 9pkt
3. Supe? Miko?aj – nr 1 Terespol – 8pkt
4. Pasternak Piotr – Spo?eczna Bia?a Podl. – 7pkt
5. Wysoki?ski Aleksander – nr 3 Mi?dzyrzec Podl. – 6pkt
6. Ku?nicki Maksymilian – nr 1 Terespol – 5pkt
7. Naumiuk Bartosz – Ma?aszewicze - 4pkt
8. Ostapowicz Adrian – ?omazy – 3pkt
9. Ba?kowski Piotr – ?omazy – 2pkt
10. Przy?ucki Maciej – ?omazy – 1pkt
11. Chubczuk Hubert – Piszczac
12. ?urkowski Franciszek – Spo?eczna Bia?a Podl
13. Stec Eryk – nr 1 Terespol
14. Trzeciak Maciej Spo?eczna Bia?a Podl
15. Jab?o?ski Wojciech – ?omazy
16. Korsze? Jakub – ?omazy
17. Dyrdowski Micha? – ?omazy
18. Grochowski Gabriel – Spo?eczna Bia?a Podl
19. Stasiewicz Dawid – nr Mi?dzyrzec Podl
20. Romaniuk Dawid – nr 1 Terespol
21. Olesiejuk Marcin – Swory
22. Chutny Oliwer – Swory
23. Tokarski Micha? – ?omazy
24. Guz Micha? – nr 4 Bia?a Podl.
25. Pietruczuk Antoni – Piszczac
26. Waszczuk Aleks – nr 3 Mi?dzyrzec
27. MOnastyrski Filip – Styrzyniec
28. Buczy?o Miko?aj – nr 1 Terespol
29. Mi?osz Bart?omiej – nr 3 Mi?dzyrzec Podl
30. Moro? Jakub – nr 4 Bia?a Podl
31. Gromadzki Aleksander – nr 4 Bia?a Podl
32. Biernacki Wojtek – Piszczac
33. Kuzowski Krystian – Zalesie
34. Adamowski Kamil – Swory
35. Wojtysiak Przemys?aw – nr 4 Bia?a Podl
36. Reszotnik Karol – nr 4 Bia?a Podl
37. Wawryszewicz Jakub – nr 1 Terespol
38. Królik Maciej – nr 1 Terespol
39. Tarasiuk Aleksander – Styrzyniec
40. Dani?ko Filip – nr 4 Bia?a Podl
41. Marczewski Szymon – nr 1 Terespol
42. Dmitrowicz Filip – Swory
43. Si?aczuk Wojciech – Swory
44. Semeniuk Gabriel – nr 4 Bia?a Podl.
45. Sacharuk Igor – nr 1 Terespol
kl. V - VI Szko?y Podstawowe Dziewcz?ta:
1. Kupi?ska Aleksandra – Spo?eczna Bia?a Podlaska – 10pkt
2. Andrzejewicz Laura – S?awatycze – 9pkt
3. Borkowska Alicja – nr 4 Bia?a Podl. – 8pkt
4. Krzyrzanowska Amelia – Wisznice – 7 pkt
5. Marczak Emilia – Dobry? Du?y- 6pkt
6. Chustecka Magdalena – Wisznice – 5pkt
7. Brodawka Alicja – nr3 Mi?dzyrzec Podl – 4pkt
8. Zagajska Maja – S?awatycze – 3pkt
9. Grynowicz Magdalena – ?omazy – 2pkt
10. ?ukaszuk Aleksandra – Piszczac – 1pkt
11. Mycko Natalia – nr 1 Terespol
12. Markiewicz Lena – nr4 Bia?laa Podl
13. Kulik Paulina – Spo?eczna Bia?la Podl
14. Knapiuk Oliwia – ?omazy
15. Dejneka Martyna – nr 4 Bia?a Podl
16. Bonik Natalia – nr 4 Bia?a Podl
17. Dani?ko Roksana – nr 4 Bia?a Podl
18. Grochowska Karolina – Swory
19. Gromadzka Blanka – Swory
20. Parknast Elia – nr 3 Mi?dzyrzec Podl
21. Andrzejuk Zuzanna Terespol
22. Nowosielska Julia – nr 3 Mi?dzyrzec Podl.
23. Wierzejska Anastazja – nr 3 Mi?dzyrzec Podl
24. Wróblewska Iga – nr 3 Mi?dzyrzec Podl
25. Koper Maja – nr 1 Terespol
26. Dorosz Amelia – Spo?eczna Bia?a podl
27. Lewkowicz Maja – nr 3 Miedzyrzec Podl
28. Benich Agnieszka – nr 1 Terespol
29. Tabulska Weronika – nr 1 Terespol
30. Dudek Karolina – Zalesie
31. Masiuk Eunika – nr 1 Terespol
kl. V – VI Szko?y Podstawowe Ch?opcy
1. Lewczuk Szymon – nr 1 Terespol – 10pkt
2. Koz?owski Micha? – nr 1 Terespol – 9pkt
3. Sosnowski Emil – nr 3 Mi?dzyrzec Podl. – 8pkt
4. Szczygie? Daniel – nr 1 Terespol – 7pkt
5. Zukowski Jakub – Piszczac – 6pkt
6. Si?aczuk ?ukasz – Swory – 5pkt
7. Szyd?owski Dawid – Spo?eczna Bia?a Podl – 4pkt
8. Jaszczuk Dawid – Swory – 3pkt
9. Oniszczuk Arek – nr 1 Terespol – 2pkt
10. Wysoki?ski Maksymilian – nr 3 Mi?dzyrzec Podl – 1pkt
11. Cydejko Alan – Spo?eczna Bia?a Podl
12. Pietruk Bartosz – nr 3 Mi?dzyrzec Podl
13. Lubiejewski Filip – nr 3 Mi?dzyrzec
14. Walczuk vel Walczy?ski Oskar – nr 4 Bia?a Podl
15. Machnowski Jakub – nr 1 Terespol
16. Charczuk Karol – nr 3 Mi?dzyrzec podl
17. Wojtiuk Patryk – Piszczac
18. Krasucki Pawe? – Swory
19. Szel?g Jakub – nr 1 Terespol
20. Sawczuk Wojtek – Swory
21. Guziuk Jakub – nr 1 Terespol
22. Sobechowicz Wiktor – ?omazy
23. Baczura Bart?omiej – Swory
24. Mazurek Krystian – nr 3 Mi?dzyrzec Podl
25. Parzyszek Maciej – nr 1 Terespol
26. P?ywacz Marcel – nr 4 Bia?a Podl
27. Ciep?y B?a?ej – S?awatycze
28. Hubczuk Pawe? – Piszczac
29. Pawluczuk Wiktor – nr 1 Terespol
30. Giere?o B?a?ej – Swory
31. Go??biowski Krzysztof – nr 1 Terespol
32. Kuzawi?ski Augustyn – nr 4 Bia?a Podl
33. Samociuk Mateusz – nr 1 Terespol
34. ?uciuk Gabriel – S?awatycze
35. Krukowski Micha? – Swory
36. Pyka?o Kami – Zalesie
37. Jakimiak Wojciech – nr 1 Terespol
38. Jankowski Franciszek – nr 1 Terespol
39. Czarnecki Filip – nr 4 Bia?a Podl
Igrzyska M?odzie?y Szkolnej
kl. VII - VIII Szko?y Podstawowe Dziewcz?ta:

1. Kole?nicka Daria – nr 3 Mi?dzyrzec Podl. – 10 pkt
2. Wojtysiak Zuzanna – nr 4 Bia?a Podl. – 9pkt
3. Arseniuk Iga – nr 1 Terespol – 8pkt
4.Skibi?ska Amelia – S?awatycze – 7pkt
5. Witkowicz Julia – nr 1 Terespol – 6pkt
6. Michalczuk Marysia – nr 1 Terespol – 5pkt
7. Szyndla Klaudia – nr 3 Mi?dzyrzec Podl – 4pkt
8. Filipczuk Jowita – nr 1 Terespol – 3pkt
9. Markowska Patrycja – nr 1 Terespol – 2pkt
10. Jakuszko Julia – nr 1 Terespol – 1pkt
11. Hawryluk Nina – nr 3 Mi?dzyrzec
12. Iwa?czuk Emilia – S?awatycze
13. Maksymiuk Michalina – nr 3 Mi?dzyrzec
14. Hodun Marcelina – Swory
15. Paw?owska Julia – Piszczac
16. Jadczuk Karolina – Swory
17. Wójcik Natalia – nr 4 Bia?a Podl
18. Mikiciuk Zuzanna – Swory
19. Stachura Julia – Swory
20. Banachewicz Maja – nr 3 Mi?dzyrzec Podl
21. Olesiejuk Monika – Swory
22. Szczur Zuzanna – S?awatycze
kl. VII – VIII Szko?y Podstawowe Ch?opcy
1. Pieniak Kacper – Zalesie – 10pkt
2. Pocztarski Filip – nr 3 Mi?dzyrzec Podl. – 9pkt
3. Dejneka Wiktor – nr 4 Bia?a Podl – 8pkt
4. Guzowski Adam – S?awatycze – 7pkt
5. Khanovich Ilja – nr 4 Bia?a Podl – 6pkt
6. Grochowski Micha? – Swory – 5pkt
7. Giergun Hubert – nr 3 Mi?dzyrzec Podl – 4pkt
8. Kot Krzysztof – nr 4 Bia?a Pod – 3pkt
9. Kalich Grzegorz – nr 3 Miedzyrzec Podl – 2pkt
10. Zasiuk Jakub – nr 1 Terespol – 1pkt
11. Lesik Miko?aj – nr 1 Terespol
12. Kasjaniuk Adam – Swory
13. Go?ebiowskimPiotr – nr 1 Terespol
14. Stefaniuk Piotr – nr 1 Terespol
15. Wawryszewicz Kacper – nr 1 Terespol
16. Szutko Bart?omiej – Swory
17. Kowalski Kacper – Swory
18. ?ukaszuk Mateusz – Piszczac
19. Marczak Hubert – Dobry?|
20. Osic Dominik – S?awatycze
21. Nestorowicz Krzysztof- nr 3 Mi?dzyrzec Podl
22. Kuczko Krzysztof – nr 4 Bia?a Podl
23. Duda Adam – Zalesie
24. Zcherebchuk Denys – Zalesie
25. Markowski Julian – nr 3 Mi?dzyrzec Podl
26. Majczyna Bartosz – nr 3 Mi?dzyrzec Podl
27. Olichwirowicz Igor – nr 4 Bia?a Podl
28. Majczyna Karol – nr 3 Mi?dzyrzec Podl
29. Filipiuk Tomasz – Swory
30. Ma?chwiejczuk Marcel – Swory
31. Puczko Kacper – Zalesie
32. W?gie?ek Dominik – Piszczac
Licealiada
Szko?y Ponadpodstawowe Dziewcz?ta
1. Osipiuk Klaudia – LO Wisznice – 10pkt
2. Tymon Oliwia – ALO Terespol – 9pkt
3. Derlikiewicz Beata – LO Wisznice – 8pkt
4. O?tuszyk Aleksandra – ZDZ Bia?a Podl – 7pkt
5. Bogusz Kinga – ZS Ma?aszewicze – 6pkt
6. Babkiewicz And?elika – ALO Terespol – 5pkt
7.Marczak Izabela – ZS Ma?aszewicze – 4pkt
8. Julia Dowhun – ALO Terespol – 3pkt
Szko?y Ponadpodstawowe Ch?opcy
1. Syryjczyk Konrad – ZSZCKR Jab?o? – 10pkt
2. Czech Adam – ZDZ Bia?a Podl. – 9pkt
3. Kajka Krystian – ZDZ Bia?a Podl – 8pkt
4. Majek Patryk – ALO Terespol – 7pkt
5. Powszuk Piotr – ZDZ Bia?a Podl – 6pkt
6. Daniluk Jan – ALO Terespol – 5pkt
7. Roszkowski Szymon – ALO Terespol – 4pkt
8. Machnowski Kacper – ALO Terespol – 3pkt
9. Kruk Daniel - ZSZCKR Jab?o? – 2pkt
10. Pastuszuk Mateusz – ALO Terespol – 1pkt
11. Sawczuk Karol – ALO Terespol
12. Terpi?owski Patryk - ALO Terespol
13. Raszplewicz Maciej – ALO Terespol
14. Juri Orel ZDZ Bia?a Podl
Punktacja Dru?ynowa:
Igrzyska Dzieci:

1. Nr 1 Terespol – 55 pkt
2. ?omazy – 47 pkt
3. Swory – 45pkt
4. Nr 3 Mi?dzyrzec Podlaski – 39pkt
5. Spo?eczna Szko?a w Bia?ej Podlaskiej – 38pkt
6. S?awatycze – 32 pkt
7. Piszczac – 22pkt
8. Nr 4 Bia?a Podlaska – 15pkt
9. Dobry? Du?y, Wisznice – 12 pkt
11. Zalesie – 7pkt
12. Ma?aszewicze – 4pkt
13. Sielczyk – 2pkt
Igrzyska M?odzie?y Szkolnej:
1. Nr 3 Mi?dzyrzec Podl – 29 pkt
2. Nr 4 Bia?a spodl., nr 1 Terespol – 26pkt
4. S?awatycze – 14pkt
5. Zalesie – 10pkt
6. Swory – 5pkt
Licealiada:
1. ALO Terespol – 37pkt
2. ZDZ Bia?a Podl – 30 pkt
3. LO Wisznice – 18pkt
4 ZSZCKR Jab?o? – 12pkt
5. ZS Ma?aszewicze – 10pkt

cheba dnia April 12 2022 17:51:31 0 Komentarzy · 216 Czytań · Drukuj
Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Ankieta dla Użytkowników
Brak zawartości dla tego panelu
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

Brak postów.
Copyright © 2008 by patryk18duch