2009.11.13 UDANY REWANŻ "DWÓJKI"!
Dodane przez patryk18duch dnia November 13 2009 00:00:00
UDANY REWANŻ "DWÓJKI"!

13 październik i do tego piątek okazał się szczęśliwy właśnie nauczycielom „dwójki”, którzy tym razem nie dali szans nauczycielom „jedynki” w meczu piłki siatkowej, który odbył się na sali gimnastycznej ZSO nr1 w Terespolu. Obie drużyny bardzo się starały, ale zawodnicy jedynki chyba się przetrenowali, ponieważ dotrzymali kroku przeciwnikom tylko w pierwszym secie, którego nawet udało się im wygrać. Począwszy od drugiego seta coś zaczęło się u nich psuć, wkradła się nerwowość. Wykorzystali to bezlitośnie „nasi”, którzy w kolejnych setach pokazali swoją wyższość i wygrali cały mecz 3:1! Tym razem mecz odbywał się w obecności kibiców, którzy bardzo żywiołowo reagowali na piękne i niekonwencjonalne zagrania obu drużyn. Obserwując grę swoich nauczycieli na pewno wiele się nauczyli:, co znaczy walka o każdą piłkę, gra fair – play, szacunek dla przeciwnika. W przerwach pomiędzy setami wystąpiły miejscowe dziewczęta w układach tanecznych.
W drużynie jedynki grali:
Marek Ferens, Grzegorz Jakuszko, Grzegorz Machowski, Tomasz Jezuit, Anna Warakomska, Waldemar Czerko.
Zwycięzców reprezentowali: Tomasz Oleszczuk, Andrzej Korbal, Wojciech Kudelski, Bogdan Korzeniewski, Jacek Papiński, ks. Grzegorz Gładysz.