14.01.2009 – Terespol – FinaŁ Powiatu w Halowej Piłce Nożnej Chłopców - Licealiada
Dodane przez patryk18duch dnia January 14 2009 00:00:00
14.01.2009 – Terespol – Finał Powiatu w Halowej Piłce Nożnej Chłopców - Licealiada

Kolejny sukces naszych sportowców!!!
W hali MOK w Terespolu odbyły się Mistrzostwa Powiatu w halowej piłce nożnej chłopców. Drużyny zostały podzielone na dwie grupy:
- ZSE Międzyrzec Podlaski – ZSR CRSU Leśna Podlaska – 0:0
W I grupie nasi byli niepokonani, zajęli pierwsze miejsce, a przed sobą mieli walkę o finał. Osiągnęli następujące rezultaty:

- ZSR CRSU Leśna Podlaska – ZSE Międzyrzec Podlaski – 4:0
W finale zagrały drużyny: LO Terespol – LO Międzyrzec Podlaski(ponownie!) i podobnie jak w eliminacjach górą byli „nasi”. Wygrali 1:0! A to oznacza, że chłopcy z LO w Terespolu są najlepsi w Powiecie w halowej piłce nożnej! Trzymamy kciuki za grę w zawodach rejonowych – 26 stycznia, których również będziemy gospodarzami! Natomiast wy „panowie” solidnie potrenujcie, lepiej „nastawcie celowniki”, naprawdę miejcie na uwadze zdrowie i nerwy Korbala!