Klub Olimpijczyka przy ZSO1 w Terespolu
Strona G?ówna · Kategorie Newsów · Artyku?y · Forum · LinkiJuly 20 2024 09:10:03
Nawigacja
Strona G?ówna
Kategorie Newsów
Artyku?y
Galeria
Forum
Linki
Kontakt
Szukaj

PKOL
ZSO1 Terespol
Ostatnie Artykuły
MISTZOSTWA ŚWIATA W ...
Zimowe Igrzyska Olim...
Letnie Igrzyska Olim...
MISTRZOSTWA EUROPY W...
Olipijczycy zamordow...
Użytkowników Online
Gości Online: 2
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 5
Nieaktywowany Użytkownik: 2
Najnowszy Użytkownik: Klaudia
Wątki na Forum
Najnowsze Tematy
Brak zawartości dla tego panelu
Najciekawsze Tematy
Brak zawartości dla tego panelu
KOMUNIKAT KO?COWY XVIII BIGÓW ULICZNYCH
DZIEWCZĘTA 2001 – 2000
1.Kobylińska Julia – SP Huszcza – 10pkt
2.Wasiluk Agata – SP Rogoźnica – 9pkt
3.Moisak Karolina – SP Rogoźnica – 8pkt
4.Bosak Anita – SP Łomazy – 7pkt
CHŁOPCY ROCZNIK 2001 – 2000
1.Roślik Kacper – SP nr1 Terespol – 10pkt
2.Bosak Maciej – SP Łomazy – 9pkt
3.Jaruzelski Dawid – SP Huszcza – 8pkt
4.Chordejuk Eryk – SP Łomazy – 7pkt
5.Pietruk Paweł – SP Rogoźnica – 6pkt
6.Sawicki Mateusz – SP nr2 Terespol – 5pkt
7.Breczko Łukasz - SP nr2 Terespol – 4pkt
8.Pałuszański Patryk – SP nr2 Terespol – 3pkt
9.Gutko Rafał – SP nr1 Terespol – 2pkt
DZIEWCZĘTA ROCZNIK 1999 – 98
1.Stępień Wioletta – SP nr2 Terespol – 10pkt
2.Klaudia Olchwiruk – SP Konstantynów - 9pkt
3.Miszczak Karolina- SP Rogoźnica – 8pkt
4.Płandowska Paulina- SP nr1 Terespol - 7pkt
5. Buczyło Anna – SP nr1 Terespol – 6pkt
6. Dołęga Gabriela – SP nr2 Terespol – 5pkt
7. Kaliszuk Pamela – SP nr1 Terespol – 4pkt
8. Hołownia Aleksandra – SP Huszcza – 3pkt
9. Guziuk Weronika – SP nr2 Terespol -2pkt
10. Grabowska Izabela- SP nr3 Biała Podl.- 1pkt
11. Kulhawczuk Agata – SP nr 2 Terespol
12. Kobylinska Weronika – SP Huszcza
13. Ozon Ewelina – SP Małaszewicze
14. Stępniewska Klaudia – SP nr2 Terespol
15. Michalak Magda – SP Konstantynów
16 . Michaluk Karolina – SP Konstantynów
17. Janczuk Kamila – SP Berezówka
18. Antoniuk Agata – SP Berezówka
19. Lewandowska Ola – SP nr2 Terespol
20. Rafałko Marlena – SP nr1 Terespol
21. Michalczuk Marlena – SP nr2 Terespol
22. Krasa Kinga – SP Dubów
23. Szczygielska Monika – SP nr1 Terespol
24. Semeniuk Joanna – SP Kodeń
25. Bondaruk Aleksandra – SP Łomazy
26. Sawczak Justyna – SP Rogoźnica
27. Korbal Jowita – SP nr 2 Terespol
28. Trzaskalika Weronika – SP nr1 Terespol
29. Oleszczuk Kamila – SP Berezówka
30. Czeberkus Ewa – SP nr 1 Terespol
31. Sierpatowska Marta – SP Piszczac
32. Parafiniuk Klaudia – SP Neple
33. Korycinska Wiktoria – SP Małaszewicze
34. Bzowska Aleksandra – SP Łomazy
35. Bylina Aleksandra – SP nr3 Biała Podl
36. Lubańska Elwira – SP Dubów
37. Lipka Ola - SP nr1 Terespol
38. Lewkowicz Ola – SP Piszczac
39. Wosztyl Gabriela – SP Kodeń
40. Antyborzec Paulina – SP Kodeń
CHŁOPCY ROCZNIK 1999-98
1.Roślik Patryk – SP nr1 Terespol – 10pkt
2.Hołownia Mateusz – SP Huszcza – 9pkt
3. Gregoruk Dawid – SP nr2 Terespol – 8pkt
4. Olichfirowicz Kuba – SP nr3 Biała Podl – 7pkt
5. Hodu Dawid – SP Rogoźnica – 6pkt
6. Dekiert Damian – SP nr1 Terespol – 5pkt
7. Dac Damian – SP Neple – 4pkt
8. Melaniuk Kamil – SP Łomazy – 3pkt
9. Korszeń Paweł – SP Łomazy – 2pkt
10. Prokopiuk Kamil – SP Piszczac – 1pkt
11. Dołęga Hubert – SP nr2 Terespol
12. Olszewski Kacper – SP nr2 Terespol
13. Pawelec Szymon – SP Kodeń
14. Hornowski Dawid – SP Łomazy
15. Wenda Karol – Sp nr2 Terespol
16. Iwaniuk Paweł – Sp Janów Podl
17. Drobysz Paweł – Sp nr1 Terespol
18. Knigawka Hubert – Sp nr1 Terespol
19. Terpiłowski Bartłomiej – Sp nr1 Terespol
20. Paczuski Igor – Sp Dołha
21. Jastrzębski Adam – Sp Kodeń
22. Howorus Patryk – Sp Dołha
23. Kopciuszuk Kamil – Sp Neple
24. Łukaszuk Paweł – Sp Dubów
24. Stępniewski Mateusz – Sp nr2 Terespol
25. Krawczyk łukasz – Sp Berezówka
26. Okseniuk Sebastian – Sp Kodeń
27. Cydejo Marcin – Sp Piszczac
28. Weres Dominik – Sp nr1 Terespol
29. Cielm Damian – Sp nr2 Terespol
30.Lesiuk Krystian – Sp Rogoźnica
31. Ilczuk Jakub – Sp Łomazy
32. Czapski Jakub – Sp nr1 Terespol
33. Kundys ?ukasz – Sp nr1 Terespol
34. Tuszński Daniel – Sp Małaszewicze
35. Wasiluk Bartek – Sp Rogoźnica
36. Więcaszek Piotr – Sp Małaszewicze
37. Piskosz Marek – Sp Kodeń
38. Klek Michał – Sp nr3 Biała Podl
39. Brygała Kacper – Sp Berezówka
40. Juchimiuk Jakub – Sp Neple
41. Wróblewski Pawe? – Sp Kode?
42. Tarasiuk Marcin – Sp Dołha
43. Bandzarewicz Sławomir – Sp Piszczac
44. Szarewicz Kondrad – Sp Małaszewicze
45. Sikora Kondrat – Sp Berezówka
46. Marcin Furs – Sp nr1 Terespol
47. Juchiniuk Karol – Sp nr1 Terespol
48. Gójski Tomasz – Sp nr1 Terespol
49. Kowal Grzegorz – Sp nr2 Terespol
50. Wójcik Jakub – Sp Dohha
51. Mogielnicki Kacper – Sp nr1 Terespol
52. Zydlewski Michał – Sp Łomazy
53. Małachwiejczyk Kacper – Sp Dołha
54. Wojewoda Kondrad – Sp Kodeń
55. Szprychel Maciej – Sp nr1 Terespol
56. Karolczuk Antoni – Sp Dołcha
57. Szymanek Dominik – Sp Łomazy
58. Kłosowski Kacper – Sp Kodeń
59. Zrol Tomek – Sp nr1 Terespol
DZIEWCZĘTA ROCZNIK 1997
1. Zielińska Weronika – Sp nr5 Biała Podl. – 10pkt
2. Michałowska Natalia – Sp Dołha – 9pkt
3. Sawczak Klaudia – Sp nr5 Biała Podl.- 8pkt
4. Sworczuk Anna -Sp Dołha – 7pkt
5. Sadownik Natalia -Sp Łomazy – 6pkt
6. Karolczuk Magda – Sp Kodeń – 5pkt
7. Korybska Patrycja -Sp Wisznice – 4pkt
8. Dylik Magdalena- Sp Kodeń -3 pkt
9. Gawryluk Weronika – Sp Berezówka – 2pkt
10. Matejek Patrycja- -Sp Rogoźnica 1 pkt
11. Stefaniuk Karolina -Sp Konstantynów
12. Kamińska Domonika- Sp Janów Podl.
13. Siłaczuk Anna -Sp Dohha
14. Rabczuk Karina- Sp Konstantynów
15. Skrzypiec Róża -Sp Kobylany
16. Klimiuk Magda- Sp Piszczac
17. Radecka Ola -Sp Kodeń
18. Łaziuk Arleta -Sp Rogoźnica
19. Twarowska Elżbieta- Sp Rogoźnica
20. Tarasiuk Anna -Sp Dołha
21. Leszczu Justyna -Sp Dołha
22. Oleksiak Katarzyna -Sp Rogoźnica
23. Magielnicka Sylwia -Sp nr1 Terespol
24. Łukaszuk Anna- Sp Neple
25. Lutnyk Klaudia -Sp Kobylany
26. Demczuk Olga -Sp Małaszewicze
27. Romaniuk Anna -Sp nr3 Biała Podl
28. Nazaruk Justyna -Sp Konstantynów
29. Piasecka Elżbieta- Sp Neple
30. Kowieska Aleksandra- Sp Łomazy
31. Niedźwiedziuk Dominika -Sp nr1 Terespol
32. Juran Monika -Sp Łomazy
CHŁOPCY ROCZNIK 1997
1. Ferens Jakub- Sp nr 5 Biała Podl- 10pkt
2. Bojarczuk Paweł- Sp Łomazy – 9 pkt
3. Korneluk Adam – Sp Kobylany – 8pkt
4. Szymański Maciej –Sp nr3 Biała Podl - 7pkt
5. Bołhowicz Damian – Sp nr3 Biała Podl-6pkt
6. Samsel Kamil –Sp nr5 Biała Podl – 5pkt
7. Kamecki Arek –Sp Konstantynów – 4pkt
8. Piotrowicz Marcin – Sp Piszczac -3pkt
9. Pietruk Maciej –Sp Rogoźnica – 2pkt
10. Sołoducha Andrzej –SP nr1 terespol- 1pkt
11. Jagucki Damian – Sp Kobylany
12. Szczygielski Bartek – Sp Konstantynów
13. Kukawski Patryk – Sp Łomazy
14. Filipiuk Artur – Sp Rogoźnica
15. Mironiuk Bartek – Sp Janów Podl
16. Makaryk Jakub – Sp Piszczac
17. Litwiniuk Wojciech – Sp nr 1 Terespol
18. Zadrożny Paweł – Sp Dubów
19. Lesiuk Konrad – Sp Rogoźnica
20. Kusznieruk Piotr- Sp Rogoźnica
21. Łachnowicz Paweł – Sp Małaszewicze
22. Gójski Jan –Sp nr1 Terespol
23. Juchimiuk Cezary – Sp Piszczac
24. Jarząbkowski Artur- Sp Dubów
25. Czerwiński Łukasz – Sp Małaszewicze
26. Łukaszuk Jakub-Sp nr1 Terespol
27. Iwaniuk Damian – Sp Neple
28. Jankowski Łukasz – Sp Kobylany
29. Jowik Dawid – Sp Kobylany
30. Michalak Maciej – Sp Neple
31. Uziuk Bartłomiej – Sp ne1 Terespol
32. Wic Mateusz - Sp nr1 Terespol
33. Tarasiuk Patryk -Sp nr1 Terespol
DZIEWCZĘTA ROCZNIK 1996
1. Zdanowska Aleksandra – Sp Rogoźnica – 10pkt
2. Bilicz Agnieszka – Sp Janów Podl – 9pkt
3. Tymoszuk paulina –Sp Kodeń- 8pkt
4. Lewkowicz Anna- Sp Piszczac – 7pkt
5. Hołownia Natalia – Sp Huszcza – 6pkt
6. Filipiak Anna- Sp Kodeń – 5pkt
7. Protasiuk Jolanta – Sp Neple – 4pkt
8. Klimczuk Monika – Sp Janów Podl- 3pkt
9. Hordijuk Natalia – Sp Piszczac- 2pkt
10. Bujalska Mariola – Sp Janów Podl-1pkt
11. Bujalska Jola- Sp Janów Podl
12. Pucko Zuzanna –Sp nr3 Biała Podl
13. Łukasiński Paulina – Sp Janów Podl
14. Marzec Agata- Sp Kobylany
15. Tymoszuk Justyna – Sp Piszczac
16. Protasiuk Aleksandra –Sp Neple
17. Kowieska Małgorzata -Sp Huszcza
18. Seroczyńska Monika –Sp Piszczac
19. Zagajska Natalia –Sp Piszczac
20. Kaliszuk Klaudia – Sp nr1 Terespol
21. Jakuszko Klaudia - Sp nr1 Terespol
CHŁOPCY ROCZNIK 1996
1. Sobolewski Michał – Sp nr1 Terespol – 10pkt
2. ?redniawski Mateusz- Sp Małaszewicze- 9pkt
3. Pawlik Paweł- Sp Huszcza – 8pkt
4. Płandowski Dawid – Sp nr1 Terespol-7pkt
5. Adamiuk mateusz –Sp Kobylany – 6pkt
6. Trochonowicz Michał- Sp Łomazy – 5pkt
7. Marchewka Dawid – Sp Kodeń- 4pkt
8. Grzęda Aleksander – Sp Kobylany – 3pkt
9. Filipczuk Daniel- Sp Małaszewicze – 2pkt
10. Pietraszuk Rafał – Sp Małaszewicze -1pkt
11. Hołownia mateusz – Sp Huszcza
12. Panasiuk Mateusz – Sp Łomazy
13. Dekiert Kamil – Sp nr1 Terespol
14. Miszczuk Dawid - Sp Rogoźnica
15. Kraciak Dawid – Sp Janów Podl
16. Sawicki Piotr – Sp Kobylany
17. Hornowski Paweł – Sp Łomazy
18. Jakubowicz Jakub – Sp Dołha
19. Antonowicz Wojciech – Sp Piszczac
20. Nestoruk Sebastian – Sp Dołha
21. Lewczuk Karol – Sp Łomazy
22. Mikołajuk Mateusz – Sp nr1 Terespol
23. Tomczak Kamil – Sp Piszczac
24. Jańczuk Emil – Sp Berezówka
25. Mikiciuk Radosław – Sp Berezówka
26. Żmińczuk Karol – Sp Kobylany
27. Malewski Konrad – Sp Janów Podl
28. Olszewski Grzegorz – Sp nr1 Terespol
29. Pilacz Bartek – SP Janów Podl
30. Domański Jakub- Sp Dubów
31. Sikora Adrian – Sp Berezówka
32. Wojewoda Bartek – Sp Kobylany
33. Maryniuk Grzegorz – Sp Kobylany
34. Domański mateusz – Sp Dubów
35. Najdyhar Gabriel – Sp Janów Podl
36. Kalimiuk Marek – Sp Janów Podl
DZIEWCZĘTA ROCZNIK 1995
1.Mirończuk Magdalena – Gm Rokitno -10pkt
2.Iwaniuk Dominika- Gm nr2 Terespol- 9pkt
3. Panasiuk Katarzyna – Gm Dołha -8pkt
4. Sawczak Agnieszka – Gm Konstantynów – 7pkt
5. Osipiuk Natalia – Gm Wisznice-6pkt
6. Sidorczuk Magdalena – Gm Rogoźnica – 5pkt
7. Czeberkus Monika – Gm nr1 Terespol – 4pkt
8. Korniluk Klaudia – Gm Piszczac – 3pkt
9. Jakuszko Justyna – Gm nr2 Terespol – 2 pkt
10. Małachwiejczyj Kinga – Gm Dołha-1pkt
11. Witek Dominika – Gm Rokitno
12. Kowalska Małgorzata – Gm nr2 Terespol
13. Borysiuk Klaudia –Gm Piszczac
14. Wojtowicz Dominika –Gm nr1 Terespol
15. Mleczek Anna – Gm nr1 Terespol
16. Melaniuk Ewelina – Gm Dołha
17. Bieńkowska Klaudia – Gm nr2 Terespol
18. Nazaruk Małgorzata – Gm nr1 Terespol
19. Kryszczuk Małgorzata – Gm Dołha
20. Skulimowska Jowita – Gm nr 1 Terespol
21. Mikitczuk Dominika- Gm nr2 Terespol
22. Weremczuk Klaudia – Gm Janów Podl
23. Kokoszkiewicz Agnieszka – Gm nr1 Terespol
CHŁOPCY ROCZNIK 1995
1. Kowalczuk Damian – Gm nr6 Biała Podl – 10 pkt
2. Majewski Krzysztof – Gm Kodeń – 9pkt
3. Łuciuk Radosław- Gm nr1 Terespol -8pkt
4. Ostapczuk Karol- Gm nr6 Biła Podl- 7pkt
5. Masiak Bartosz- Gm Hanna – 6pkt
6. Papiński Tobiasz – Gm Kobylany- 5pkt
7. Omelaniuk Radosław – Gm Łomazy – 4pkt
8. Pawluczuk Paweł- Gm Rokitno -3pkt
9. Kułakowski Rafał – Gm Łomazy – 2pkt
10. Wojtczuk Piotr – Gm Rogoźnica – 1pkt
11. Karwowski Kamil- Gm Berezówka
12. Chmielewski Michał- Gm Piszczac
13. Soroczyński Jakub – Gm nr1 Terespol
14. Wowczeniuk Piotr – Gm nr1 Terespol
15. Kowieski Łukasz – Gm Piszczac
16. Kuśmierczyk Tomasz – Gm Małaszewicze
17. Termena Mateusz – Gm Łomazy
18. Breczko Rafał – Gm nr2 Terespol
19. Szewczuk Damian- Gm Janów Podl
20. Matejek Dariusz- Gm Rogoźnica
21. Daniluk Paweł –Gm nr2 Terespol
22. Sosnowski Bartek – Gm Kodeń
23. Kaliniuk Dawid – Gm Rokitno
24. Kolada Łukasz -Gm nr1 Terespol
25. Urbańczyk Jakub – Gm Janów Podl
26. Płandowski Łukasz –Gm nr2 Terespol
27. Deleżuk Grzegorz – Gm Piszczac
28. Głowacki Paweł – Gm Piszczac
29. Lipiński Michał- Gm Rogoźnica
30. Cydejko Piotr – Gm Piszczac
DZIEWCZĘTA ROCZNIK 1994-93
1. Brzozowska Natalia – Gm nr4 Biała Podl – 10pkt
2. Breczko Kamila – Gm nr1 Terespol-9pkt
3. Czerewko Katarzyna – Gm Rokitno – 8pkt
4. Korybska paulina – Gm Wisznice - 7pkt
5. Gryglas Agnieszka – Gm Konstantynów – 6pkt
6. Bechta Dominika- Gm Janów Podl – 5pkt
7. Sokolik Agnieszka – Gm Rokitno – 4pkt
8. Częścik Izabela – Gm Małaszewicze- 3pkt
9. Tymoszuk Natalia – Gm Piszczac- 2pkt
10. Kunc Justyna – Gm nr1 Terespol -1pkt
11. Olszewska Paulina – Gm nr2 Terespol
12. Mentel Magda – Gm Małaszewicze
13. Pietruczuk Małgorzata – Gm Rokitno
14. Kwiatkowska Weronika – Gm Janów Podl
15. Milewicz Patrycja – Gm Małaszewicze
16. Mirończuk Katarzyna – Gm Rokitno
17. Gutko Justyna – Gm nr1 Terespol
18. Hawryluk Renata – Gm Piszczac
19. Roślik Eliza – Gm nr1 Rerespol
20. Nikoniuk Dominika – Gm Janów Podl
21. Marchlewska Alicja – Gm nr2 Terespol
22. Sacharczuk Marta – Gm Kodeń
23. Korniluk Dominika – Gm Rogoźnica
24. Kraciak Beata- Gm Janów Podl
25. Gregoruk Małgorzata – Gm nr2 Terespol
26. Wasiluk Barbara – Gm Kobylany
27. Kowalska Agnieszka – Gm Rogoźnica
28. Marchlewska Agnieszka – Gm nr2 Terespol
29. Trebik Justyna –Gm nr2 Terespol
30. Dyrda Natalia – Gm Piszczac
31. Semeniuk Olga – Gm Rogoźnica
32. Romanowska Aneta – Gm Rogoźnica
33. Kaliszewska Katarzyna – Gm Rogoźnica
34. Podskok Marta – Gm Janów Podl
35. Osiej Joanna –Gm Rogoźnica
36. Jarowicz Julia –Gm nr2 Terespol
37. Szewczuk Andzelika- Gm nr1 Terespol
38. Palak Magdalena –Gm nr1 Terespol
39. Korzeniewska Paulina – Gm Piszczac
40. Korneluk Beata – Gm nr2 Terespol
41. Skrzypiec Joanna – Gm Kobylany
42. Nestorowicz Małgorzata- Gm Rogoźnica
43. Duda Natalia – Gm Rogoźnica
44. Nestorowicz Karolina – Gm Kodeń
45. Krzyżanowska Anna – Gm Małaszewicze
46. Bagłajewska Iwona – Gm Małaszewicze
CHŁOPCY ROCZNIK 1994-93
1. Szucki Mateusz- Gm nr3 Biała Podl -10pkt
2. Kaczan Grzegorz- Gm nr6 Biała Podl- 9pkt
3. Sosnowski Daniel – Gm nr6 Biała Podl – 8pkt
4. Tur Emil – Gm Rokitno – 7pkt
5. Saćko Dawid – Gm Piszczac- 6pkt
6. Sobolewski Paweł –Gm nr1 Terespol – 5pkt
7. Kondraciuk Krzysztof- Gm Rogoźnica – 4pkt
8. Miciuk mateusz – Gm Piszczac- 3pkt
9. Chotyniec Adrian – Gm Hanna -2pkt
10. Rafałko Dawid- Gm nr2 Terespol- 1pkt
11. Kwiatkowski Paweł – Gm Janów Podl
12. Bilicz Pawe? – Gm Janów Podl
13. Pol Piotr- Gm Małaszewicze
14. Bilicz Maciej –Gm Konstantynów
15. Górecki Grzegorz – Gm Janów Podl
16. Trochimiuk Łukasz Gm nr2 Terespol
17. Stefaniuk Sebastian – Gm Janów podl
18. Bartosz kalil- Gm nr1 Terespol
19. Zajko Piotr – Gm Kodeń
20. Majówka Sebastian – Gm nr1 Terespol
21. Wolczyk Kacper – Gm nr1 Terespol
22. Hryciuk Michał – Gm Rogoźnica
23. Wrembel Jakub – Gm Kodeń
24. Samociuk Sebastian – Gm Piszczac
25. Dobrowolski Łukasz – Gm nr2 Terespol
26. Woźniak Łukasz – GM nr1 Terespol
27. Dobrowolski Adam – Gm nr2 Terespol
28. Kamiński Grzegorz – Gm Janów Podl
29. Mirończuk Grzegorz – Gm Janów Podl
30. Bohdan Łukasz – Gm Piszczac
31. Wróblewski Marek – Gm nr1 Terespol
32. Kiczyński Mateusz –Gm Kodeń
33. Soćko Adrian – Gm Piszczac
34. Zaciura Mateusz Gm Rokitno
35. Pień Marcin –Gm Dołha
36. Brzeziński Mateusz – Gm nr1 Terespol
37. Łobacz Adrian – Gm Piszczac
38. Kopciuszuk Przemysław –Gm Kobylany
39. Grabowicz Michał – Gm Konstantynów
40. Śreniawski Sebastian – Gm Małaszewicze
41. Guz Maciej –Gm Piszczac
42. Poczynajło Kamil – Gm Małaszewicze
43. Chazan Marcin – Gm Piszczac
44. Lipiński Rafał –Gm Kodeń
45. Winiarek Mateusz – Gm Kodeń
46. Romanowski Krzysztof –Gm Małaszewicze
47. Jaworski Kamil- Gm Kobylany
48. Leonienko Mariusz – Gm nr1 Terespol
49. Kaliszk Patryk –Gm nr1 Terespol
50. Kiewel Karol –Gm Rokitno
51. Klamczyński Paweł – Gm Piszczac
52. Żukowski Patryk –Gm nr2 Terespol
53. Tarasiuk Marek – Gm nr1 Terespol
54. Semeniuk Bartłomiej –Gm Łomazy
55. Granasiuk Mariusz –Gm Rogoźnica
56. Michaluk Przemysław –Gm Rogoźnica
57. Szkodziński Mirek –Gm Kodeń
58. Komacha Sebastian – Gm Piszczac
59. Karolczuk Mateusz – Gm Dołha
60. Sworczuk Bartek – Gm Dołha
61. Kwoczko Marcin –Gm Dołha
62. Drążek Damian – Gm nr1 Terespol
63. Guz Jakub – Gm Piszczac
64. Demczuk Batrosz- Gm Piszczac
65. Płochacki Adrian – Gm Dołha
Dziewczęta rocznik 1992-91-90
1. Trzaskalska Justyna – LO Terespol – 10pkt
2. Goławska Izabela – I LO Biała Podl. – 9 pkt
3. Filipiuk Weronika – I LO Biała Podl – 8 pkt
4. Jezior Maria – I LO Biała Podl – 7 pkt
5. Syczuk Monika – IV LO Biała Podl – 6 pkt
6. Koszałko Joanna – I LO Biała Podl – 5 pkt
7. Parafiniuk Bożena – LO Terespol – 4 pkt
8. Matwiejuk Katarzyna – ZS Janów Podl – 3 pkt
9. Litwiniuk Agata – I LO Biała Podl – 2 pkt
10. Garbuć Karolina – ZS Leśna Podl – 1 pkt
11. Smarzewska Monika – I LO Biała Podl
12. Chajbus Marta – IV LO Biała Podl
13. Dorowiejuk Weronika – ZSZ nr 2 Biała Podl
14. Lubeńczuk Małgorzata – LO Terespol
15. Swirid Anna – IV LO Biała Podl
16. Borysiak Małgorzata – ZSE Międzyrzec Podl
17. Zajko Katarzyna – LO Terespol
18. Weremkowicz Iwona – IV LO Biała Podl
19. Iwaniuk Klaudia – IV LO Biała Podl
20. Gierasimiuk Adriana – ZS Janów Podl
21. Władyczuk Monika – II LO Biała Podl
22. Kosowska Joanna – IV LO Biała Podl
23. Stefaniuk Marta – II LO Biała Podl
24. Nazaruk Magda – ZDZ Biała Podl
25. Zieleniewski Mariola – ZS Janów Podl
26. Aleksandrowicz Wioleta – LO Wisznice
27. Chruściel Angelika – ZS Janów
28. Żęczycka Ewelina – ZS Janów
29. Jóźwik Aneta – II LO Biała Podl
30. Demczuk Monika – ZS Janów
31. Aleksandruk Monika – I LO Biała Podl
32. Złotowska Joanna – ZSE Międzyrzec Podl
33. Żylik Żaneta – IV LO Biała Podl
34. Łapińska Monika – ZS Janów
35. Oćko Beata – II LO Biała Podl
36. Sobieska Róża – ZS Janów
37. Czumer Tamara – IV LO Biała Podl
38. Podskok Agata – ZS Janów
39. Chilimoniuk Paulina – ZDZ Biała Podl
40. Końkowicz Monika – II LO Biała Podl
41. Prończuk Monika – ZSE Międzyrzec Podl
42. Jędrzejowska Aleksandra – ZSE Międzyrzec Podl
43. Karolczuk Joanna – ZSE Międzyrzec Podl
44. Damul Angelika – ZSE Międzyrzec Podl
45. Bartoszuk Dorota – ZDZ Biała Podl
46. Tur Dominika – ZSE Międzyrzec Podl
47. ?osicka Monika – ZSE Międzyrzec Podl
48. Górska Monika – ZSE Mięedzyrzec Podl
49. Gruszczyńska Paulina – ZSE Międzyrzec Podl
50. Ułasiuk Katarzyna – ZSE Międzyrzec Podl
51. Kowalik Patrycja – ZSE Międzyrzec Podl
Chłopcy rocznik 1992
1. Matczuk Kamil – LO Wisznice – 10 pkt
2. Patrejko Paweł – I LO Bia?a Podl – 9 pkt
3. Chodun Piotr –I LO Biała Podl – 8 pkt
4. Pasternak Grzegorz – LO Wisznice – 7 pkt
5. Maksymiuk Arek – IV LO Biała Podl – 6 pkt
6. Oponowicz Arek – ZSE Międzyrzec Podl – 5 pkt
7. Pałka Daniel – LO Wisznice – 4 pkt
8. Puzia Bartłomiej – LO Terespol – 3 pkt
9. Rudowski Grzegorz – ZS RCKU Leśna Podl – 2 pkt
10. Soroczyński Marcin – LO Terespol – 1 pkt
11. Wawryszuk Emil – LO Terespol
12. Ferens Tomasz – II LO Biała Podl
13. Chilimoniuk Piotr – ZS Janów Podl
14. Mikołajczuk Mateusz – ZSE Międzyrzec Podl
15. Szprychel Mariusz – LO Terespol
16. Dominik Kamil – ZSE Międzyrzec Podl
17. Kukawski Paweł – IV LO Biała Podl
18. Romaniuk Piotr – ZS RCKU Leśna Podl
19. Rubaj Damian – ZS Janów Podl
20. Wielogórski Damian – ZS Janów Podl
21. Kraciuk Łukasz – LO Terespol
22. Kuszneruk Jakub – I LO Biała Podl
23. Zieliński Kamil – ZSZ nr 2 Biała Podl
24. Paszko Mateusz – ZSE Międzyrzec Podl
25. Ostapiuk Łukasz – ZSZ nr 2 Biała Podl
26. Osak Michał – ZSE Międzyrzec Podl
27. Kalenik Łukasz – ZSE Międzyrzec
28. Nejranowski Paweł – ZSE Międzyrzec
29. Paszkowski Konrad – ZSE nr 2 Biała Podl
30. Drewienkowski Dawid – ZSZ nr 2 Biała Podl
31. Michalczuk Grzegorz – ZSE Międzyrzec Podl
32. Litwiniuk Konrad – LO Terespol
33. Majczyna Karol – ZSE Międzyrzec Podl
Chłopcy rocznik 1991-90
1. Piech Kacper – I LO Biała Podl – 10 pkt
2. Dac Marek – LO Terespol – 9 pkt
3. Zaremba Piotr – LO Terespol – 8 pkt
4. Doroszuk Adam – I LO Biała Podl – 7 pkt
5. Ciechański Adam – ZSZ nr 2 Biała Podl – 6 pkt
6. Masiuk Samuel – LO Terespol – 5 pkt
7. Trzeskalski Dariusz – LO Terespol – 4 pkt
8. Trochimiuk Artur – LO Terespol – 3 pkt
9. Matejek Adrian – LO Terespol – 2 pkt
10. Szymczuk Tomasz – ZSZ nr2 Biała Podl – 1 pkt
11. Jakuszko Mateusz – I LO Biała Podl
12. Zabłocki Tomasz – LO Terespol
13. Krupa Grzegorz – ZS RCKU Leśna Podl
14. Chilkiewicz Marcin – II LO Biała Podl
15. Korzeniewski Dominik – LO Terespol
16. Gryglas Michał – ZS Janów Podl
17. Kuśmierczyk Marek – II LO Biała Podl
18. Łazęba Piotr – IV LO Biała Podl
19. Marczuk Marcin – ZSE Międzyrzec Podl
20. Szabluk Emil – ZS Janów Podl
21. Kozieł Kamil – ZSE Międzyrzec Podl
22. Siluk Sławek – IV LO Biała Podl
23. Sijko Mateusz – IV LO Biała Podl
24. Daniluk Damian – ZSZ nr 2 Biała Podl
25. Czernik Mirosław – ZSE Międzyrzec Podl
26. Domański Tomasz – ZSE Międzyrzec
27. Wawryniuk Dawid – ZS Janów Podl
28. Jakoniuk Karol – ZSE Międzyrzec Podl
29. Żyluk Marcin – ZSE Międzyrzec Podl
30. Jakubiuk Mateusz – I LO Biała Podl
31. Wasiluk Jacek – ZSE Międzyrzec Podl
Punktacja końcowa – szkoły podstawowe
Im – SP nr 1 Terespol – 62 pkt
IIm – SP Rogoźnica – 50 pkt
IIIm – SP Huszcza – 44 pkt
IVm – SP Łomazy – 44 pkt
Vm – SP nr 2 Terespol – 37 pkt
VIm – SP nr 5 Biała Podl – 33 pkt
VIIm – SP Kodeń – 25 pkt
VIIIm – SP nr 3 Biała Podl – 21 pkt
IXm – SP Kobylany – 17 pkt
Xm – SP Dołha – 16 pkt
XIm – SP Konstantynów – 13 pkt
XIIm – SP Janów Podl – 13 pkt
XIIIm – SP Piszczac – 13 pkt
XIVm – SP Małaszewicze – 12 pkt
XVm – SP Neple – 8 pkt
XVIm – SP Wisznice – 4 pkt
XVIIm SP Berezówka – 2 pkt
Gimnazjum
Im – GP nr 6 Biała Podl – 34 pkt
IIm – GP Rokitno – 31 pkt
IIIm – GP nr 1 Terespol – 27 pkt
IVm – GP Piszczac – 14 pkt
V-VIm – GP Konstantynów, GP Wisznice – 13 pkt
VIIm – GP nr 2 Terespol – 12 pkt
VIII-IXm – GP nr 3 Biłła Podl, GP nr 4 Biała Podl – 10pkt
Xm – GP Rogoźnica – 10 pkt
XIm – GP Kodeń – 9 pkt
XIIm – GP Dołha – 9 pkt
XIIIm – GP Hanna – 8 pkt
XIVm – GP Łomazy – 6 pkt
XV-XVIm – GP Kobylany, GP Janów Podl – 5 pkt
XVIIm – GP Małaszewicze – 3 pkt
Szkoły ponadgimnazjalne
Im – I LO Biała Podl – 65 pkt
IIm – LO Terespol – 49 pkt
IIIm – LO Wisznice – 21 pkt
IVm – IV LO Biała Podl – 12 pkt
Vm – ZSZ nr 2 Biała Podl – 7 pkt
VIm – ZSE Międzyrzec Podl – 5 pkt
VIIm – ZS Janów Podl – 3 pkt
VIIIm – ZS CRKU Leśna Podl – 3 pkt



patryk18duch dnia September 26 2008 00:00:00 0 Komentarzy · 2055 Czytań · Drukuj
Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Ankieta dla Użytkowników
Brak zawartości dla tego panelu
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

Brak postów.
Copyright © 2008 by patryk18duch